AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywka i kulturaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyPolityka

Uczennica Siódemki laureatką Konkursu Literackiego ,,List do Świętego Mikołaja”

Nauka

Antonina Biczysko ze Szkoły Podstawowej nr 7 została laureatką XVI Konkursu Literackiego „List do Świętego Mikołaja.

Miejska Biblioteka Publiczna w Rabce Zdroju zorganizowała XVI Ogólnopolski Konkurs Literacki „List do Świętego Mikołaja”.  Konkurs miał  charakter otwarty. Mogły w nim brać udział dzieci, młodzież i dorośli z całej Polski. Jego celem było rozwijanie umiejętności wypowiadania się w piśmie, rozbudzanie kreatywności i wrażliwości. W tegorocznej edycji jury nagrodziło ogółem 17 listów. Wśród laureatów znalazła się uczennica klasy szóstej ze Szkoły Podstawowej nr 7 z Ostrowa Wielkopolskiego - Antonina Biczysko.  Młoda autorka napisała piękny list, w którym wyraziła swoje prośby do Świętego Mikołaja. Jego tekst dowodzi, że Antonina bacznie obserwuje aktualne wydarzenia na świecie, dostrzega problemy innych ludzi, zwierząt, całej naszej planety. Na uwagę zasługuje również bogaty język listu. Święty Mikołaj zawsze budzi wiele emocji. W dniu swojego święta nie oczekuje prezentów, ale sam je rozdaje. Być może spełni życzenia, które Antonina do niego skierowała. Jeżeli tak się stanie, świat na pewno będzie piękniejszy i lepszy.

Gratulujemy Antosi i życzymy wytrwałości w doskonaleniu talentu pisarskiego i zachowania w sercu wyjątkowej wrażliwości.  Opiekunem polonistą uczennicy jest Grażyna Krolek.

Inf. SP 7

REKLAMA
Admin Admin

Udostępnij:


Komentarze

ANNA CHROMA FINANSOWANIE
ANNA CHROMA FINANSOWANIE Witam wszystkich Bardzo dziękuję Bogu że ponownie postawiłeś ANNA CHROMA na mojej ścieżce. W przypadku wszystkich Twoich potrzeb finansowych lub masz kłopoty finansowe, po prostu skontaktuj się z tą wspaniałą ANNA CHROMA, a będziesz miał pełną satysfakcję.Ta kobieta właśnie pomogła mi niewielką sumą 55 000 zł, a to mi wystarczy. Jest kobietą serca, dzięki tej wspaniałej kobiecie mogłem podnieść standard życia i zadłużenie. Jeśli potrzebujesz małej pożyczki, skontaktuj się tylko z nimi, a nie zawiedziesz się. E-mail: annachroma1949@gmail.com Dziękuję Ci UWAGA NIE POLSKI, wstrzymaj się

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

AKTUALNOŚCI

Głosowanie

Zobacz wyniki

KALENDARZ WYDARZEŃ

28
Niedziela
Listopad 2021
Listopad
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
12345
imieniny:
Jakuba, Stefana, Romy
REKLAMA