AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywka i kulturaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyPolityka

Świąteczna pomoc gwiazd

Rozrywka i kultura

Znani polscy Artyści po raz kolejny wzięli udział w charytatywnym projekcie świątecznym #40MilionówSerc fundacji Pomaganie Jest Trendy, której celem jest wsparcie dla oddziałów intensywnej terapii noworodków w polskich szpitalach.

REKLAMA

Dzięki zaproszonym gwiazdom już w drugiej połowie stycznia do pierwszych szpitali trafią nowoczesne urządzenia do dezynfekcji narzędzi, urządzeń i przedmiotów (maseczki, smoczki, zabawki) chroniące medyków, dzieci i mamy przed panującym zagrożeniem zakażenia wirusem Covid19.
 
- Urządzenia, które w pierwszej kolejności przekażemy m.in. do Katowic, Ostrowa Wielkopolskiego czy Łodzi są szczególnie ważne w tym czasie, zwłaszcza z uwagi na komunikat wydany przez GIS o problemach prawnych związanych z urządzeniami natryskowymi. Zakupione przez nas urządzenia są nieinwazyjne, ekologiczne i przede wszystkim bezpieczne, będą to pierwsze tego typu urządzenia w Polsce. Nadto przekażemy też naturalne żele tiksotropowe, które zostały opracowane na zlecenie naszej fundacji, które nie tylko dezynfekują, ale jednocześnie pielęgnują skórę, co ważne jest w szpitalach, gdzie dezynfekcja niezbędna jest niemalże przy każdym wejściu na oddział, a co unikatowe można aplikować je w sprayu i skutecznie dezynfekują, dlatego nazwaliśmy je Virus Combat – powiedział prezes fundacji.
 
W tegorocznym projekcie wzięły udział takie gwiazdy jak : Małgorzata Kożuchowska, Bracia Collins, Piotr Trojan, Jan Błachowicz, Beata Cholewińska, Piotr Witkowski, Maurycy Wolf, Jolanta Łużyńska, Emilia Komarnicka, Sandra Kubicka, Łukasz Jurkowski czy Damian Michałowski. Fundacja wprowadziła również jak co roku serię produktów z wizerunkiem Duszka Babu, z których sprzedaży całkowity zysk fundacji przekazany zostanie na pomoc szpitalom. Wśród tych produktów jest między innymi pozłacana moneta o nominale “40 Milionów Serc” wybita przez Mennicę Sudecką oraz produkty żywnościowe.
 
Liczymy na pomoc mediów w propagowaniu naszej akcji, albowiem od zasięgu jaki dzięki mediom możemy osiągnąć, zależy powodzenie akcji i analogicznie liczba szpitali w Polsce, którym pomożemy.
Projekt poprzedziła bajka pod tym samym tytułem, która ukazała się 6 grudnia (w Mikołajki), a którą prezentowaliśmy TUTAJ
 
Informacje na temat szpitali, którym fundacja pomaga oraz wyników akcji na bieżąco publikowana jest na stronie www.pomaganiejesttrendy.com.pl oraz www.fb.com/PomaganieJestTrendy
 
 
Inf. Krzysztof Gorzkiewicz
prezes fundacji Pomaganie Jest Trendy

REKLAMA
Admin Admin

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

AKTUALNOŚCI

Głosowanie

Zobacz wyniki

KALENDARZ WYDARZEŃ

19
Sobota
Czerwiec 2021
Czerwiec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1234
imieniny:
Gerwazego, Protazego, Sylwii
REKLAMA