AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywka i kulturaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyPolityka

„Reklama w praktyce” w ZSU

Nauka

Projekt edukacyjny pod nazwą „Wykonywanie przekazu reklamowego - reklama w praktyce”, realizowany w klasie drugiej w zawodzie technik reklamy, był odpowiedzią na powstałą potrzebę realizacji praktyk zawodowych w formie zdalnej w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

Efektem realizacji projektu jest szereg materiałów, mających służyć promocji Zespołu Szkół Usługowych, zarówno w formie tradycyjnej, jak i mediach społecznościowych oraz portalach internetowych. 

Klasa została podzielona na sześć zespołów zadaniowych, z których każdy odpowiedzialny był za indywidualnie przydzielone zadania. Ich zakres był bardzo szeroki i zróżnicowany, począwszy od zaprojektowania form reklamy drukowanej takich jak ulotki czy plakaty, przez zaprojektowanie form reklamy zewnętrznej (banner, billboard), form reklamy stricte elektronicznej (informatory o kierunkach kształcenia), aż po stworzenie gry online.

Wszystkie projekty powstały w oparciu o grafiki reprezentujące zawody z oferty edukacyjnej naszej szkoły. Autorem grafik, które przyciągają wzrok swoją nietuzinkową, komiksową kreską, jest jeden z uczestników projektu, Jarosław Cellmer.

„Jesteśmy dumne z naszych uczniów oraz bardzo zadowolone ze stworzonych projektów” – mówią zgodnie opiekunki projektu, Joanny: Sajnaj i Sroka-Haniewicz.

Admin Admin

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

AKTUALNOŚCI

Głosowanie

Zobacz wyniki

KALENDARZ WYDARZEŃ

16
Sobota
Styczeń 2021
Styczeń
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
28293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
imieniny:
Mascelego, Walerii, Włodzimierza