AKTUALNOŚCISportPiłka nożnaŻużelKoszykówkaPiłka ręcznaLekkoatletykaTenis stołowySiatkówkaPozostałe sporty

Arged BMSlam Stal na kwarantannie

Koszykówka

Koronawirus stwierdzony u jednego z zawodników Trefla Sopot sprawił, że ekipa Arged BMSlam Stali została skierowana na kwarantannę. To oznacza, że zaplanowany na czwartek mecz ze Śląskiem Wrocław odbędzie się w późniejszym terminie.

REKLAMA

We wtorek 12 stycznia na stronie Arged BMSlam Stali pojawiła się informacja o przymusowej kwarantannie koszykarzy pierwszego zespołu:

„W imieniu naszego klubu informujemy, że w związku z pozytywnym wynikiem na obecność SARS-CoV-2 u jednego z zawodników Trefl Sopot, część zawodników naszej drużyny została skierowana przez ostrowski oddział sanepidu na kwarantannę.

W tej sytuacji zaplanowany na najbliższy czwartek, 14 stycznia mecz wyjazdowy ze WKS Śląsk Wrocław - koszykówka został odwołany. O nowym terminie tego spotkania poinformujemy po jego ustaleniu.”

Kolejny mecz ligowy ostrowskiej drużyny zaplanowano na 23 stycznia w Gliwicach z tamtejszym GTK, natomiast w dniach 26-29 stycznia ostrowian czeka turniej rozgrywek grupowych Pucharu Europy FIBA. Należy mieć nadzieję, że kwarantanna drużyny będzie mieć wyłącznie charakter prewencyjny.

Fot. Rafał Jakubowicz

REKLAMA
Darek Potasznik

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

AKTUALNOŚCI

Głosowanie

Zobacz wyniki

KALENDARZ WYDARZEŃ

28
Środa
Lipiec 2021
Lipiec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
282930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
imieniny:
Ady, Wiwiany, Sylwiusza
REKLAMA