AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywka i kulturaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyPolityka

Tubowy Przegląd Tygodnia

Kącik Prasowy

Wydarzenia artystyczne i sportowe zdominowały miniony tydzień. Zapraszamy na cotygodniowy przegląd najciekawszych artykułów prezentowanych na naszych łamach.

REKLAMA

Występ online raszkowskiego zespołu tanecznego Mariposa z okazji Walentynek okazał się numerem 1 minionego tygodnia. Nasi czytelnicy docenili zarówno pomysł jak i jego realizację – we wnętrzach pałacu w Przybysławicach.

Mariposa zatańczyła w Pałacu w Przybysławicach

 

Niewątpliwie najgłośniejszą informacją sportową mijającego tygodnia był fantastyczny występ ostrowskich lekkoatletów w Halowych Mistrzostwach Polski. Po raz pierwszy w historii ostrowski klub zwyciężył w klasyfikacji medalowej mistrzostw przebojem wdzierając się do elity polskich klubów lekkoatletycznych. Do pełni szczęścia brakuje podobnych sukcesów w gronie seniorów, do tego jednak potrzebna jest w pierwszej kolejności baza w postaci stadionu lekkoatletycznego, a tutaj niestety Ostrów nadal pozostaje „ubogim krewnym”.

KS Stal LA najlepsza w Halowych Mistrzostwa Polski!

 

Niełatwo jest przebić się do mediów przedstawicielom jeździectwa. Tymczasem informacja o sukcesach ostrowskich przedstawicieli tego sportu wywołała duże zainteresowanie naszych czytelników. To ważny dla nas sygnał, abyśmy częściej zaglądali do parkuru…

Sukcesy młodych jeźdźców

 

Drugim głośnym akcentem tanecznym minionego tygodnia była informacja o planowanym konkursie „Magic of Dance”. Ostrowska „Magia Tańca” przekracza granice Polski i w ostatni weekend lutego odbędzie się w wersji online, w międzynarodowej obsadzie. Już dzisiaj zapraszamy miłośników tańca do zarezerwowania sobie czasu w przyszłą sobotę oraz niedzielę i do oglądania transmisji.

„Magic of Dance” – międzynarodowo

 

I jeszcze jeden akcent artystyczny, choć tym razem z zupełnie innej dziedziny sztuki. Premiera etiudy filmowej Tymona Dominiczaka „Ostatni cykl” spotkała się z ciepłym przyjęciem naszych czytelników, a kto jeszcze się z nią nie zapoznał, może to uczynić klikając w artykuł:

„Ostatni cykl” Tymona Dominiczaka - premiera!

 

Życzymy miłej lektury i zapraszamy za tydzień na kolejny przegląd.

REKLAMA
Darek Potasznik

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

AKTUALNOŚCI

Głosowanie

Zobacz wyniki

KALENDARZ WYDARZEŃ

3
Środa
Marzec 2021
Marzec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1234
imieniny:
Kingi, Maryna, Tycjana
REKLAMA