AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywka i kulturaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyPolityka

Uczennica z „Siódemki” doceniona w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym

Nauka

Magdalena Śniegocka uczennica klasy szóstej Szkoły Podstawowej nr 7 została wyróżniona w XV Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Magiczne Okienko”.

Tegoroczna edycja przebiegała pod hasłem „Podróże nie tylko w naturze”. Przedsięwzięcie zostało zorganizowane przez Miejski Ośrodek Kultury w Radlinie. W dobie pandemii bezpieczna podróż staje się wyzwaniem lub jest po prostu niemożliwa, dlatego organizatorzy zaprosili uczniów do udziału w ekscytującej podróży bez wychodzenia z domu. Młodzi artyści mieli podzielić się swoimi marzeniami o dalekich podróżach, pięknych miejscach, ciekawych ludziach. Jury doceniło oryginalność, nietuzinkową interpretację zagadnienia, dojrzałość twórczą jedenastoletniej artystki, która wyróżnioną pracę plastyczną wykonała w technice wydrapywanki – technice bardzo pracochłonnej, ale niezwykle efektownej.

Na uwagę zasługuje fakt, że efektem twórczego wysiłku i talentu uczennicy „Siódemki” są zdobyte laury w licznych konkursach plastycznych rangi ogólnopolskiej i powiatowej. Magda od trzech lat uczęszcza na zajęcia plastyczne prowadzone pod kierunkiem Violetty Lebdy.

Magdalenie życzymy jeszcze wielu tak wspaniałych sukcesów!

REKLAMA
Admin Admin

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

AKTUALNOŚCI

Głosowanie

Zobacz wyniki

KALENDARZ WYDARZEŃ

17
Sobota
Kwiecień 2021
Kwiecień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
12
imieniny:
Anicety, Klary, Rudolfina
REKLAMA