Odolanovia bez punktów

W meczu dwóch drużyn zamykających tabelę grupy mistrzowskiej IV ligi Odolanovia Odolanów przegrała 1:2 z Iskrą Szydłowo.

Odolanovia po "zwycięskim remisie" w Kaliszu udała się na mecz do Szydłowa z misją zdobycia kolejnych punktów. Początek meczu ułożył się po myśli odolanowian, którzy szybko objęli prowadzenie. Po stracie bramki gospodarze ruszyli do szturmu przeprowadzając groźne akcje, jednak defensywa gości rozbijała kolejne ataki, a od czasu do czasu Odolanovia starała się przeprowadzać kontrataki. Taktyka ta pozwalała utrzymywać minimalne prowadzenie przez większość meczu, jednak w ostatnich minutach skuteczna dotąd defensywa Odolanovii pękła i w trzy minuty Iskra przechyliła szalę meczu na swoją stronę zdobywając dwie bramki i inkasując komplet punktów.

Iskra Szydłowo - Odolanovia Odolanów 2:1 (0:1)

Iskra: Adrian Mikołajczak (85' i 88')