Kurs na V ligę?

Piłkarze Ostrovii odnieśli kolejną porażkę z niżej notowanym przeciwnikiem komplikując swoją sytuację w tabeli grupy spadkowej. Biało-czerwoni na Stadionie Miejskim przegrali z rezerwami Warty Poznań 2:3 tracą trzecią bramkę w doliczonym czasie gry.

Ostrovia w kolejnym meczu pokazała się dość bezbarwnie. Od pierwszych minut meczu lepiej prezentowali się goście regularrnie zagrażając ostrowskiej bramce. Dość nieoczekiwanie kontra biało-czerwonych przeprowadzona w 24 minucie oraz błąd bramkarza gości pozwoliły ostrowianom objąć prowadzenie. Ambitnie grający poznaniacy tuż przed przerwą dopięli jednak swego i doprowadzili do wyrównania.

Tuż po przerwie do gospodarzy po raz drugi uśmiechnąło się szczęście - sędzia dopatrzył się faulu w polu karnym na napastniku Ostrovii a rzut karny wykorzystał Łukasz Wiącek. Na tym jednak szczęście się skończyło - w 86 minucie niefortunna interwencja Damiana Błaszczyka skończyła się golem samobójczym, a w doliczonym czasie goście wykorzystali zamieszanie podbramkowe i zdobyli zwycięskiego gola.

Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - Warta II Poznań 2:3 (1:1)