Druga Liga dla Legionu!

Siatkówka

Z kompletem zwycięstw i bez straty seta siatkarze Legionu Skalmierzyce zwyciężyli turniej finałowy i zdobyli awans do II ligi w swoim debiutanckim sezonie.

Skalmierzyczanie w ostatnim meczu turnieju nie pozostawili żadnych złudzeń rywalom i po raz trzeci zwyciężyli 3:0, tym razem KS Gród Czop Podegrodzie. Rywale tylko w pierwszym secie postawili zacięty opór zdobywając 24 punkty, dwa pozostałe były już formalnością i siatkarze Legionu mogli świętować awans.

Wyniki turnieju:

piątek
Legion Skalmierzyce - Cresovia Górowo Iławeckie  3:0 (25:18, 25:13, 25:23)
BTS Elektros Bolesławiec  - KS Gród Czop Podegrodzie 3:1 (23:25, 25:22, 25:17, 25:22)

sobota
Cresovia Górowo Iławeckie - KS Gród Czop Podegrodzie   1:3 (25:16, 26:28, 15:25, 17:25)
Legion Skalmierzyce - BTS Elektros Bolesławiec 3:0 (32:30, 25:15, 25:17)

niedziela
BTS Elektros Bolesławiec  - Cresovia Górowo Iławeckie 3:2 (25:19, 23:25, 22:25, 25:18, 15:11)
KS Gród Czop Podegrodzie - Legion Skalmierzyce 0:3 (24:26, 12:25, 17:25)