Pogoń zwycięska

Piłkarze Pogoni Nowe Skalmierzyce w pierwszym meczu rundy rewanżowej grupy mistrzowskiej IV ligi pokonali na wyjeździe Iskrę Szydłowo 2:0 i utrzymali pozycję lidera.

Pogoń Nowe Skalmierzyce stanęła na wysokości zadania i pokonała nieobliczalny zespół z Szydłowa. W pierwszej połowie skalmierzyczanie wywalczyli rzut karny, który na bramkę zamienił Daniel Kaczmarek. Po przerwie na 2:0 podwyższył Adam Majewski. Skalmierzyczanie mieli optyczną przewagę i wygrali zasłużenie, a gdyby zagrali skuteczniej, to wynik mógłby być bardziej okazały. Zdobyte trzy punkty przybliżyły Pogoń do wygrania tegorocznych rozgrywek, aczkolwiek do ich zakończenia pozostało jeszcze 6 meczów.

Iskra Szydłowo - Pogoń Nowe Skalmierzyce 0:2 (0:1)

bramki: Daniel Kaczmarek (26 karny), Adam Majewski (71')