AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywka i kulturaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyPolityka

Otwarcie kina Helios już za tydzień!

Rozrywka i kultura

Cztery nowoczesne sale, komfortowe fotele i wygodne kanapy, repertuar uwzględniający najlepsze produkcje oraz doskonała atmosfera – najnowsze kino w Galerii Ostrovia zostanie otwarte już za tydzień! Z tej okazji widzowie będą mogli liczyć na wiele atrakcji – zarówno na wielkim ekranie, jak i w nowoczesnym foyer kina.

REKLAMA

Już 18 czerwca Helios odda do dyspozycji mieszkańców Ostrowa Wielkopolskiego nowoczesny obiekt gwarantujący fantastyczne emocje kinowe. W multipleksie wyjątkową jakość odbioru zapewnią: rewelacyjny dźwięk DOLBY DIGITAL 5.1 oraz technologia DepthQ 3D. Wysoki poziom komfortu zagwarantują także lekkie okulary 3D, które po zakupie każdy będzie mógł zabrać do domu i korzystać z nich przy następnych wizytach w kinie.

 

Od początku działalności Helios zadba o szeroki wybór filmów spośród premierowych propozycji, zarówno rodzimego, jak i światowego kina. Z pewnością zadowoleni będą widzowie w każdym wieku! Podobnie jak w pozostałych obiektach sieci, także w Ostrowie Wielkopolskim pojawią się różnorodne projekty specjalne, wśród których warto wymienić Kino Kobiet, Kino Konesera czy Nocne Maratony Filmowe. Specjalnie z myślą o młodych widzach w co drugą niedzielę miesiąca kino organizować będzie także Filmowe Poranki ze specjalnym bajkowym repertuarem, wzbogacone atrakcjami oraz konkursami.

W najnowszym kinie Helios obowiązywać będzie unikalna oferta, w ramach której widzowie będą mogli cieszyć się promocyjnymi cenami każdego dnia! Poza Superwtorkiem, czyli wtorkowymi seansami
w znakomitej, stałej cenie, w pozostałych dniach tygodnia na kinomanów czekać będzie oferta „Wcześniej kupujesz, więcej zyskujesz”, w ramach której niższe ceny biletów są dostępne na jeden dzień przed planowanym seansem, a najkorzystniejsze minimum trzy dni przed. Atrakcyjne ceny dotyczą również uwielbianych przez widzów filmów familijnych. Produkcje 3D można będzie można zobaczyć w tej samej cenie co 2D (w przypadku braku własnych okularów 3D do ceny biletu należy doliczyć tylko 3 zł).

Najnowocześniejsza technologia, klimatyczne wnętrza, krystalicznie czysty obraz i niesamowite wrażenia dźwiękowe, wyjątkowy, premierowy repertuar oraz wyśmienita atmosfera – tymi atutami nowe kino Helios z pewnością podbije serca wszystkich mieszkańców Ostrowa Wielkopolskiego! Pełen repertuar oraz szczegóły dotyczące otwarcia będą dostępne na stronie www.helios.pl już wkrótce!

Inf. Anna Koczarska /Helios S.A./

REKLAMA
Admin Admin

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

AKTUALNOŚCI

Głosowanie

Zobacz wyniki

KALENDARZ WYDARZEŃ

28
Środa
Lipiec 2021
Lipiec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
282930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
imieniny:
Ady, Wiwiany, Sylwiusza
REKLAMA