AKTUALNOŚCIPowiatGm. Ostrów WlkpGm. RaszkówGm. OdolanówGm. SośnieGm. PrzygodziceGm. SieroszewiceGm. Nowe Skalmierzyce

Józef Kozan zrezygnował z funkcji prezesa OUTW

Powiat

Józef Kozan były Radny Powiatowy, samorządowiec, oświatowiec, złożył ostatnio rezygnację z funkcji prezesa Ostrowskiego Uniwersytetem Trzeciego Wieku, któremu przewodził przez ostatnie 14 lat. Z tej okazji Starosta Ostrowski Paweł Rajski, w dniu 17 czerwca 2021 roku, złożył serdeczne podziękowanie za wieloletnie zaangażowanie i pracę społeczną na rzecz OUTW

REKLAMA

Po 14 latach od założenia, prezesowania i aktywnej działalności w Ostrowskim Uniwersytecie Trzeciego Wieku z funkcji szefa tej instytucji zrezygnował Józef Kozan. To on nie tylko założył OUTW i wspierał inne miejscowości w tych działaniach, ale o potrzebach środowiska senioralnego mówił na długo przed „ubraniem” tych zagadnień w oficjalne programy.

To Pan założył OUTW i przewodził tej organizacji od początku, a więc od 2007 roku. Doświadczenie zdobyte w oświacie przez lata pracy w szkole, w tym na stanowisku dyrektora w IV LO, pomogło w zarządzaniu nową instytucją oświatowo- kulturalną na lokalnym rynku, tym razem dedykowaną  seniorom. Przez ostatnie lata poświęcał Pan swój czas i siły na rozwój tejże uczelni. Zjednoczył Pan wokół siebie setki ludzi. OUTW stało się swoistym forum interesujących debat skłaniających do wymiany myśli, miejscem zdobywania wiedzy i umiejętności, ale także, a może przede wszystkim, miejscem integracji ludzi, którzy główny okres aktywności zawodowej mają już za sobą. Wierzę, że pomimo ustąpienia ze stanowiska prezesa,  myślami będzie Pan często wracał do licznych spotkań z wieloma poznanymi studentami i wykładowcami, a wymiana myśli i doświadczeń nadal często będzie miała miejsce- powiedział Starosta Ostrowski Paweł Rajski.

Źródło: www.powiat-ostrowski.pl

REKLAMA
Darek Potasznik

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

AKTUALNOŚCI

Głosowanie

Zobacz wyniki

KALENDARZ WYDARZEŃ

28
Środa
Lipiec 2021
Lipiec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
282930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
imieniny:
Ady, Wiwiany, Sylwiusza
REKLAMA