AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywka i kulturaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyPolityka

Uczennice ZSU laureatkami konkursu „Przystań w sieci”

Nauka

„Przystań w sieci” to ogólnopolski projekt edukacyjny, który powstał z inicjatywy Facebooka, NASK PIB i UNICEF Polska. Został stworzony z myślą o uczniach, nauczycielach, poszukujących odpowiedzi na pytania, dotyczące odpowiedzialnego korzystania z Internetu, ochrony własnego wizerunku w sieci i bezpieczeństwa online.

REKLAMA

W ramach uczestnictwa Zespołu Szkół Usługowych w powyższym projekcie, koordynowanym przez panie: Bogumiłę Kaczmarek i Justynę Górecką, szkoła przystąpiła także do  konkursu na projekt kampanii społeczno – informacyjnej, dotyczącej świadomego korzystania z Internetu.
Wśród 10 najwyżej ocenionych prac konkursowych z całej Polski znalazła się praca uczennic z klasy 1tc. Zespół dziewcząt w składzie: Oliwia Strąk, Marta Wojtaszek, Katarzyna Mroczek, Ewelina Rzepka, Natalia Pilarczyk, Nadia Nowaczyk, Kinga Kądziela, pod opieką Pani Justyny Góreckiej, przygotował  projekt kampanii społeczno – informacyjnej  pod nazwą: KORZYSTAJ Z INTERNETU, BĄDŹ BEZPIECZNY, zdobywając tym samym tytuł LAUREATA KONKURSU.

- Cieszę się, że wzięłam udział w projekcie „Przystań w sieci” ponieważ uświadomił mi jakie niebezpieczeństwa niesie ze sobą  korzystanie z szeroko rozumianego Internetu. Praca z koleżankami nad projektem była ciekawym doświadczeniem, to wspaniałe, że udało nam się zdobyć pierwszą nagrodę w konkursie ogólnopolskim. Jesteśmy bardzo zadowolone - mówi Oliwia Strąk klasa 1tc.

16.06.2021  podczas uroczystości, podsumowującej udział Zespołu Szkół Usługowych w projekcie „Przystań w sieci”  laureatkom wręczono dyplomy i nagrody- tablety firmy Huawei. Wszyscy uczniowie, którzy uczestniczyli w projekcie otrzymali certyfikaty, potwierdzające ich udział. Ponadto wręczono dyplomy i upominki zwycięzcom etapu szkolnych eliminacji  konkursu na projekt kampanii społecznej na temat ,,Bezpiecznego korzystania z Internetu” w Zespole Szkół Usługowych.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom projektu. Składamy gratulacje zwycięzcom i wyrazy uznania laureatkom!

Inf. ZSU

REKLAMA
Admin Admin

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

AKTUALNOŚCI

Głosowanie

Zobacz wyniki

KALENDARZ WYDARZEŃ

28
Środa
Lipiec 2021
Lipiec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
282930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
imieniny:
Ady, Wiwiany, Sylwiusza
REKLAMA