AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywka i kulturaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyPolityka

TEB Technikum - ostatnie wolne miejsca w nowoczesnej szkole

Nauka

Wraz ze zmieniającym się światem zmieniamy się my i sposób, w jaki się uczymy. Żeby edukacja była dobra i skuteczna, musi jej towarzyszyć skrojony na miarę czasów program nauczania, jakość kształcenia i narzędzia sprzyjające lepszemu i szybszemu przyswajaniu wiedzy. Takie jest właśnie TEB Technikum.

REKLAMA

 

"Fun i nauka zawsze razem" to motto TEB Technikum, które nie tylko nowocześnie uczy, ale też zapewnia doskonałą atmosferę w szkole, a znane jest chyba głównie jako szkoła, która podbiła serca swoich uczniów klasami e-sportowymi, oferując zajęcia przygotowujące do kariery w e-sporcie. Są one prowadzone przez profesjonalną kadrę z ogromnym doświadczeniem w branży i oparte na kompleksowym i praktycznym programie nauczania.

 

 

Nowoczesne podejście do nauczania w TEB Technikum obejmuje również zawody spoza ogólnie pojętej branży komputerowej. Na przykład kierunek Technik fotografii i multimediów jest objęty patronatem firmy Canon, dzięki czemu uczniowie uczą się zawodu na supernowoczesnym, zaawansowanym sprzęcie i pracują w świetnie wyposażonych pracowniach. Doskonałą propozycją jest również Technik weterynarii, po którym od razu można rozpocząć pracę w gabinecie czy ogrodzie zoologicznym. A co istotne - kierunek ten świetnie przygotowuje do dalszej edukacji na studiach.

 

 

Rekrutujemy na kierunki:

 

Technik informatyk i E-SPORT - klasa patronacka MSI

Technik fotografii i multimediów - klasa patronacka Canon

Technik weterynarii

 

Zarezerwuj miejsce online już dzisiaj na stronie:

www.technikum.pl/zarezerwuj-miejsce

Aby się zapisać wystarczy podanie (na druku szkoły), oryginał świadectwa ukończenia ośmioklasowej szkoły podstawowej oraz zaświadczenie o wynikach egzaminu ósmoklasisty - zapisy odbywają się w sekretariacie szkoły w Ostrowie Wlkp. przy ul. Kolejowej 47

 

UWAGA! Przy zapisie do 15 sierpnia możesz wziąć udział w konkursie i wygrać elektryczną deskorolkę lub bezprzewodowe słuchawki. Szczegółowe informacje na:

https://technikum.pl/technikum/aktualnosci/konkurs-wygraj-elektryczna-deskorolke-ostrow/

Do zobaczenia!

 

Inf. TEB Edukacja

REKLAMA
Admin Admin

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

AKTUALNOŚCI

Głosowanie

Zobacz wyniki

KALENDARZ WYDARZEŃ

28
Wtorek
Wrzesień 2021
Wrzesień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
3031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
123
imieniny:
Libuszy, Wacławy, Wacława
REKLAMA