Krobianka lepsza od Ostrovii

Nie powiódł się wyjazdowy pojedynek drużynie seniorów Ostrovii 1909 z Krobianką Krobia.

Gospodarze sobotniego starcia do przerwy wygrywali 2:0. Postawa biało-czerwonych nie była w tej części spotkania udana. Brakowało woli walki i zaangażowania.

Lepiej było po zmianie stron. W 63 minucie uderzeniem z okolic 18 metra kontaktowego gola zdobył Tomasz Kowalski. Kilka chwil później przed szansą na wyrównanie stanął Damian Błaszczyk, ale futbolówkę odbił golkiper Krobianki.

Ostrovia atakowała z większą wiarą, ale to drużyna z Krobi zdobyła w końcówce spotkania bramkę pieczętującą 3 „oczka”.

Krobianka Krobia – Ostrovia 3:1 (2:0)