Trzy bramki i... porażka

Mimo zdobytych trzech goli piłkarze Piasta przegrali trzeci mecz z rzędu - tym razem w Kobylej Górze z Zefką 3:5.

Trzeba uczciwie przyznać, że wynik meczu w Kobylej Górze z perspektywy Piasta Czekanów wygląda lepiej niż gra. Gospodarze od pierwszego gwizdka ruszyli do szturmu pierwszą bramkę zdobywając już w 2 minucie. Nim czekanowianie zdąrzyli uporządkować grę już było 2:0 po akcji Zefki w 8 minucie. Dwadzieścia minut później gospodarze zdobyli trzeciego gola.

I choć w pierwszej kolejce czekanowianom udało się w Kobylinie wyciągnąć z 0:3 na 3:3, to jednak takie cuda nie zdarzają się często. Co prawda sześć minut po przewie Adam Sobczyk zdobył gola na 3:1, ale "w rewanżu" gospodarze zdobyli dwa kolejne i dopiero w ostatnim kwadransie Kacper Grzmili i Sebastian Smolarek poprawili swój dorobek bramkowy, co niestety nie miało już wpływu na losy meczu.

Zefka Kobyla Góra - Piast Czekanów 5:3 (3:0)

bramki dla Piasta: Adam Sobczyk (51'), Kacper Grzmil (78'), Sebastian Smolarek (82')