Piąta porażka Piasta

Piłkarze Piasta Czekanów przegrali piąty mecz w tym sezonie. W starciu z liderem – Victorią Skarszew czekanowianie ulegli 1:5.

Mająca na koncie komplet zwycięstw Victoria Skarszew była zdecydowanym faworytem meczu w Czekanowie. W tej sytuacji bezbramkowy remis jaki udawało się przez ponad 20 minut utrzymywać gospodarzom był ich małym sukcesem. Goście w 23 minucie objęli prowadzenie i od tego momentu mecz potoczył się po ich myśli i jeszcze przed przerwą prowadzili trzema bramkami.

Piast honorową bramkę zdobył dopiero w ostatnich minutach, przy wyniku 0:5, a jego autorem był Filip Rejman.

Zespół z Czekanowa z dorobkiem trzech punktów zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli, ale większość najtrudniejszych meczów już za nim.

Piast Czekanów – Victoria Skarszew 1:5 (0:3)