AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywka i kulturaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyPolityka

Arena Ostrów z Grand Prix Mistera Budownictwa Południowej Wielkopolski!

Miasto

Największa inwestycja 30-lecia samorządu ostrowskiego została nagrodzona przez kapitułę jednego z najstarszych plebiscytów w Polsce. Każdego roku organizują go: Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa Oddział w Kaliszu, Wielkopolska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa oraz Naczelna Organizacja Techniczna Oddział w Kaliszu. Arena została doceniona przez fachowców za ciekawe rozwiązania funkcjonalne i konstrukcyjno-architektoniczne.

REKLAMA

- Inwestycję za blisko 33 miliony złotych realizowała ostrowska firma Budrem. To z jednej strony miejsce ogromnych emocji sportowych – swoje mecze rozgrywa tu Mistrz Polski Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski oraz piłkarze ręczni KPR Ostrovia – z drugiej, hala widowiskowo-sportowa otwarła możliwości organizacji wspaniałych koncertów i eventów kulturalnych. Przekonały się już o tym tysiące ostrowian. Nasi mieszkańcy pokochali Arenę - to sportowo - kulturalne serce naszego miasta - mówi Beata Klimek, prezydent Ostrowa Wielkopolskiego.

To jednak nie wszystkie przyznane naszemu miastu tytuły. Podczas dzisiejszej uroczystości Beata Klimek, Prezydent Miasta Ostrowa Wielkopolskiego odebrała również Mistera Budownictwa Wielkopolski Południowej za przebudowę Centrum Aktywności Lokalnej i kolejnego – za modernizację ogródków jordanowskich.

- Bardzo cieszy mnie, że złożona z fachowców kapituła tak pozytywnie oceniła ostrowskie inwestycje. Bardzo dziękuję wszystkim moim współpracownikom, wykonawcom i osobom, które były zaangażowane w przygotowanie wszystkich nagrodzonych inwestycji. Dziękuję także mieszkańcom Ostrowa, którzy swoim wsparciem pokazują, że to właśnie takich inwestycji oczekiwali. A kolejne już się dzieją. Będziemy spełniać potrzeby, ale i marzenia. Chcemy, by Ostrów był coraz piękniejszy - dodaje prezydent Beata Klimek.

REKLAMA
Darek Potasznik

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

AKTUALNOŚCI

Głosowanie

Zobacz wyniki

KALENDARZ WYDARZEŃ

20
Środa
Październik 2021
Październik
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
27282930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
imieniny:
Ireny, Kleopatry, Witalisa
REKLAMA