Efektowne zwycięstwo w Ostrzeszowie

Centra Ostrów powetowała sobie niespodziewaną porażkę sprzed tygodnia i w wyjazdowym meczu w Ostrzeszowie pokonała Victorię 4:1.

Ostrowianie pojechali do Ostrzeszowa w roli faworyta i dość szybko, bo już w 19 minucie objęli prowadzenie po strzale Jakuba Kłobuska. Prowadzeniem się długo nie nacieszyli, gdyż w cztery minuty później gospodarze doprowadzili do wyrównania. Kilka minut przed przerwą dopisało gościom szczęście – Jakub Michalski pewnie wykorzystał podyktowaną przez sędziego „jedenastkę” i Centra odzyskała prowadzenie.

W drugiej połowie bramki zdobywali już tylko ostrowianie – w 68. minucie Szymon Strączkowski podwyższył na 3:1, a wynik meczu ustalił w 75. minucie Jakub Michalski.

Ósme zwycięstwo w tym sezonie pozwoliło ostrowianom utrzymać 2. miejsce w tabeli, choć w czołówce panuje duży ścisk, a między 1 a 4 miejscem różnica wynosi 4 punkty.

Victoria Ostrzeszów - Centra Ostrów 1:4 (1:3)