Hokejowy wynik Centry

Po dwóch porażkach z rzędu piłkarze Centry pokonali SKP Słupca 6:3 oddalając się od strefy spadkowej.

Od mocnego uderzenia rozpoczęli sobotni pojedynek ostrowianie. W 9 i 12 minucie dwie bramki zdobył Michał Kucharski ustawiając w ten sposób dalszą część meczu. Prowadzenie 2:0 sprawiło, że Centra mogła grać bez presji i szukać okazji do zdobycia kolejnych goli. A te przydarzyły się w ostatnich minutach pierwszej połowy. Najpierw Jakub Kłobusek, a minutę później Szymon Strączkowski, pokonali bramkarza gości dając Centrze prowadzenie 4:0. Piłkarzom ze Słupcy jeszcze przed przerwą udało się zdobyć honorową bramkę.

Druga połowa rozpoczęła się od szybkiej wymiany „ciosów”. W 49 minucie po raz drugi na listę strzelców wpisał się Kłobusek, na co szybko goście odpowiedzieli golem na 5:2. Jeszcze szybciej odgryzł się rywalom Strączkowski minutę później podwyższając wynik na 6:2, ale i tym razem zespół Słupcy potrafił się zmobilizować i ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 6:3.

Centra 1946 Ostrów Wlkp. - SKP Słupca 6:3 (4:1)
bramki
Centra: Michał Kucharski (9' i 12'), Jakub Kłobusek (37' i 49'), Szymon Strączkowski (38'i 53')
Słupca: Norbert Lorencki (43'), Kacper Kajdan (52), Oskar Pietrzak (?)