Lider bezlitosny dla Piasta

0:3 przegrali piłkarze Piasta Czekanów mecz w Skarszewie z liderem V ligi - tamtejszą Victorią.

Nie było niespodzianki w meczu Piasta Czekanów z Victorią Skarszew. Ekipie z Czekanowa tylko przez niespełna pół godziny udawało się utrzymywać korzystny rezultat, choć utrata pierwszej bramki nie przekreślała jeszcze ich szans na zdobycie choćby jednego punktu.

Kwadrans po przerwie sędzia podyktował rzut karny przeciwko Piastowi, co okazało się "gwoździem do trumny" dla zespołu gości. Utrata drugiegi gola przesądziła o losach meczu, a kilka minut przed jego końcem gospodarze przypieczętowali zwycięstwo ustalając wynik na 3:0.

Porażka sprawiła, że Piast spadł na miejsce 14, ale ma już za sobą najtrudniejsze mecze w rundzie wiosennej. W pozostałych 7 kolejkach czekanowianie tylko raz będą grać z zespołem z górnej połowy tabeli.

Victoria Skarszew - Piast Czekanów 3:0 (1:0)

bramki: Kacper Zmyślony (28' i 62'), Adrian Fret (82)