AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywka i kulturaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyPolityka

Konkurs „Budowlane ABC” i współpraca z Izbą Inżynierów Budownictwa z ZSB-E

Nauka

14 listopada uczniowie technikum budownictwa wraz z opiekunem oraz dyrekcją mieli okazję uczestniczyć w rozpoczynającym się w Zespole Szkół Budownictwa i Kształcenia Zawodowego w Koninie „Tygodniu Budownictwa w ZSBiKZ”.

Galeria zdjęć


REKLAMA

Uczniowie : Adam Grobelny, Patryk Smektała, Błażej Kwiatek pod opieką p. mgr inż.  Ewy Szymańskiej uczestniczyli w konkursie „Budowlane ABC”. W rywalizacji uczestniczyło 8 szkół kształcących w branży budowlanej z terenu Wielkopolski. W końcowej kwalifikacji ostrowscy budowlańcy znaleźli się tuż za podium. Gratulujemy wiedzy i umiejętności z zakresu budownictwa!

Po zakończeniu rywalizacji odbyło się uroczyste podpisanie porozumień o współpracy pomiędzy Wielkopolską Okręgową Izbą Inżynierów Budownictwa a Zespołem Szkół Budowlano – Energetycznych w Ostrowie Wielkopolskim reprezentowanym przez dyrektora szkoły mgr inż. Rafała Paterka oraz wicedyrektora mgr inż. Macieja Sikorę. Spotkanie było okazją do wymiany doświadczeń i omówienia ciekawych propozycji współpracy nie tylko z Izbą ale również z dyrektorami innych szkół, którzy w tym dniu także podpisywali porozumienia.

Wielkopolska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa w ramach współpracy patronackiej zaoferowała uczniom i nauczycielom udział w szkoleniach, konferencjach, prelekcjach i wykładach poszerzających zakres technicznej wiedzy. 2 lutego 2023 r. podczas MTP BUDMA WOIIB zorganizuje dla uczniów techników o profilu budowlanym oraz studentów Politechniki Poznańskiej i Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu specjalny warsztat pt. „Dzień przyszłego inżyniera. Uprawnienia budowlane – drogą do sukcesu dla techników i inżynierów w kreowaniu budownictwa.”

Inf. Jarosław Maląg /ZSB-E/

REKLAMA
Admin Admin

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

AKTUALNOŚCI

Głosowanie

Zobacz wyniki

KALENDARZ WYDARZEŃ

8
Czwartek
Grudzień 2022
Grudzień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
282930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
imieniny:
Delfiny, Marii, Wirginiusza
REKLAMA