AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywka i kulturaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyPrzetargi i komunikatyWybory

Tatuaże zamiast futra - akcja charytatywna

Rozrywka i kultura

Już w sobotę, 22 września w studiu tatuażu „Tetris Tatoo” odbędzie się akcja charytatywna, której dochód zostanie przeznaczony na Stowarzyszenie Otwarte klatki, które walczy o prawa zwierząt.

REKLAMA

„Tatuaże zamiast futra” to jedna z kampanii, którą Stowarzyszenie Otwarte Klatki prowadzi w ramach działalności promującej prawa zwierząt, w której tatuatorzy chętnie biorą udział. Celem akcji jest pokazanie, że prawdziwe piękno nie może być okupione niczyją śmiercią, a tatuaże mogą być o wiele lepszą ozdobą.

Cała akcja ma charakter „walk in day” – oznacza to, że na ten dzień nie obowiązują zapisy, a „kto pierwszy, ten lepszy”. Zainteresowani będą mogli wybrać jeden z wielu przygotowanych przez tatuatorów wzorów, i za symboliczną kwotę – wykonać tatuaż. Cały dochód z akcji zasili konto Stowarzyszenia Otwarte Klatki.

Na ten moment organizatorzy podali nazwiska dwóch z trzech artystów. Są wśród nich: Marta Hołderna i Grzegorz Lis. Nazwisko trzeciego z tatuatorów zostanie ogłoszone niebawem. Wszystkie szczegółowe informacje, a także dostępne wzory można zobaczyć w wydarzeniu na facebooku.

Link do wydarzenia: Tatuaże zamiast futra w Tetris Tatto

Info: Tetris Tatto

REKLAMA
Julia Latajka

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

AKTUALNOŚCI

KALENDARZ WYDARZEŃ

24
Środa
Kwiecień 2019
Kwiecień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
12345
imieniny:
Bony, Horacji, Jerzego