AKTUALNOŚCIPowiatGm. Ostrów WlkpGm. RaszkówGm. OdolanówGm. SośnieGm. PrzygodziceGm. SieroszewiceGm. Nowe Skalmierzyce

Festyn w Korytach

Gm. Raszków

Wiele atrakcji przygotowali organizatorzy festynu rodzinnego, który odbył się w niedzielę 16 września br. na boisku szkolnym w Korytach. Oficjalnego otwarcia dokonała dyrektor Zespołu Szkół im. Orła Białego w Korytach Barbara Hofman.

Galeria zdjęć


REKLAMA

Podczas festynu nie zabrakło konkurencji sportowych, zręcznościowych, konkursów dla najmłodszych i dla starszych. W trakcie festynu uczniowie prezentowali swoje zdolności artystyczne. Była również loteria fantowa z atrakcyjnymi nagrodami (główna nagroda - zestaw ogrodowy). Podczas Festynu rozegrany zostały także finał Turnieju w Tenisie Stołowym w ramach programu „Tu mieszkam - tu zmieniam”  – Tenis stołowy dla wszystkich.

Oto zwycięzcy turnieju:
I miejsce Jakub Larek
II miejsce Kacper Larek
III miejsce Kacper Świerblewski
IV miejsce Alan Antczak
V miejsce Miłosz Woźniak
VI Marcin Obecny
VII Marek Kaczyński
VIII Eryk Rogalka
IX Wojciech Świerblewski

Oprócz tego dzieci mogły zjeżdżać na zamkach dmuchanych. Był punkt malowania twarzy, gier w tym interaktywnych. Można było posmakować waty cukrowej, słodkiego ciasta, ale i pysznej grochówki i kiełbasek z gilla. Nie obyło się bez wspólnych tańców. Na festyn przybył także Burmistrz Gminy i Miasta Raszków Jacek Bartczak, radni gminni Krystyna Dyczak i Jacek Bąk, radne powiatowe Maria Tomaszewska i Katarzyna Spiżak oraz sołtys wsi Magdalena Kryszczak.

Warto dodać, że organizatorem festynu była Rada Rodziców, uczniowie i nauczyciele Zespołu Szkół w Korytach oraz Stowarzyszenie „Razem Łatwiej”. Organizatorzy pragną podziękować wszystkim sponsorom, którzy wsparli organizację festynu.
Program „Tu mieszkam – Tu zmieniam" – Tenis stołowy dla wszystkich  finansowany jest przez Fundację BZ WBK.

Inf. Katarzyna Spiżak

REKLAMA
Admin Admin

Udostępnij:


Komentarze

martyna
Każdemu z czystym sercem mogę polecić dobry Ośrodek Terapii Uzależnień SYMPTOM www.uzalezniony.pl lub www.terapia-leczenie.pl albo też fajną alternatywę dla kogoś kto woli nie wychodzić z domu : Terapia przez Skype http://www.terapiaprzezinternet.com www.ukraina-pracownicy.pl

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

KALENDARZ WYDARZEŃ

26
Niedziela
Maj 2019
Maj
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
12
imieniny:
Eweliny, Jana, Pawła