AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywka i kulturaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyPrzetargi i komunikatyWybory

"Tatuaże zamiast futra"

Miasto

W sobotę, 22 września, odbyła się akcja charytatywna „Tatuaże zamiast futra”. Organizatorem tej imprezy był salon tatuażu „Tetris tatoo”.

Galeria zdjęć


Impreza miała charakter "walk in day" czyli w tym dniu nie obowiązywały rezerwacje - kto pierwszy ten lepszy. Dochód z wydarzenia zasilił konto Stowarzyszenia Otwarte Klatki.

Stowarzyszenie Otwarte Klatki jest powstałą w 2012 roku ogólnopolską organizacją, które zrzesza osoby, chcące zmienić los zwierząt hodowlanych. Stowarzyszenie zabiega o lepszą ochronę zwierząt zamykanych na fermach, a także o prawo konsumentów do pełnej wiedzy na temat warunków, w jakich żyją te zwierzęta. Głównym celem Stowarzyszenia – jak można przeczytać w informacjach ogólnych – jest zapobieganie cierpieniu zwierząt poprzez wprowadzanie systemowych zmian społecznych, dokumentowanie warunków chowu przemysłowego oraz edukację promującą pozytywne postawy wobec zwierząt.

Kampania Tatuaże zamiast futra zrodziła się ze współpracy Stowarzyszenia Otwarte Klatki z salonami tatuażu/tatuatorami, którzy popierają tego typu akcje i działania. Na bazie tej współpracy powstał projekt, którego przesłaniem ma być hasło „prawdziwe piękno nie musi być okupione niczyją śmiercią”, a tatuaż ma być tego przykładem.

Prezentujemy fotorelację z tego wydarzenia. A już niebawem, na naszych łamach, wywiad z ostrowskim tatuażystą Piotrem Miechowianem.

REKLAMA
Rafał Kaczmarew

Udostępnij:


Komentarze

martyna
Każdemu z czystym sercem mogę polecić dobry Ośrodek Terapii Uzależnień SYMPTOM www.uzalezniony.pl lub www.terapia-leczenie.pl albo też fajną alternatywę dla kogoś kto woli nie wychodzić z domu : Terapia przez Skype http://www.terapiaprzezinternet.com www.ukraina-pracownicy.pl

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

AKTUALNOŚCI

KALENDARZ WYDARZEŃ

16
Sobota
Luty 2019
Luty
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
28293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
123
imieniny:
Danuty, Daniela, Juliany