AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywka i kulturaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyPrzetargi i komunikatyWybory

Wiktora Dembska z „Gwiazdy” w Teletoon+

Nauka

Wiktora Dembska wzięła udział w programie telewizyjnym „Czas na taniec”, emitowanym na antenie Teletoon+.

REKLAMA

Zanim jednak trafiła na ekran, czekał ją casting, w którym m.in. należało wykonać jeden układ taneczny oraz zaprezentować się przed kamerą, opowiadając o sobie.

- Kiedy dowiedziałam się, że mogę spełnić swoje marzenia i wystąpić w telewizji, byłam bardzo podekscytowana. Tym bardziej, że miał być to program taneczny, a taniec to jedna z moich pasji. Stwierdziłam, że spróbuję swoich sił i pojadę na casting – mówi Wiktoria.

Próba zakończyła się sukcesem. Po kilku miesiącach rodzice Wiktorii dostali wiadomość, że córka zakwalifikowała się do udziału w programie i wystąpi jako jedna z prowadzących.  Doświadczenie taneczne, które Wiktoria zdobyła w Grupie Baletowej „Gwiazda” okazało się dużym atutem.

Nagrania do programu odbywały się w Warszawie, najpierw poprzedziły je próby, a po kilku tygodniach przystąpiono do nagrań na planie. Wiktoria wystąpiła w kilku odcinkach, nie tylko w układach tanecznych, ale także w roli prezenterki programu, zachęcając z ekranu do wspólnego tańczenia i aktywnego spędzania czasu. W każdym odcinku drużyna składająca się trzech nastolatek przedstawiała choreografię do znanego utworu. Młodzi widzowie mogli naśladować kroki tancerek i uczyć się układów tanecznych, nie wychodząc z domu.

Pierwszy odcinek wyemitowano na antenie Teletoon+ 25 czerwca tego roku. Chociaż Wiktoria spędzała na planie około 6 godzin dziennie, nie odczuwała zmęczenia. Udział w programie był dla niej niepowtarzalną przygodą.

- Przed zdjęciami i w trakcie trwania programu miałam ogromne wsparcie ze strony rodziców, przyjaciół, nauczycieli i wszystkich, którzy przygotowywali nas do programu. Była tam bardzo fajna atmosfera i naprawdę czerpałam przyjemność z tego, co robię. Program, nagrania, próby i godziny spędzone na planie były czymś, czego nie da się opisać, po prostu trzeba to przeżyć – mówi nam Wiktoria.

 

Ideą programu „Czas na taniec” jest zachęcenie młodych ludzi do aktywnego spędzania czasu oraz nauki ruchów i sekwencji tanecznych. Program spełnia dziecięce marzenia o zaprezentowaniu własnej choreografii w telewizji, gdyż widzowie mogą przesyłać nagrania z układami tanecznymi własnego autorstwa, a zwycięskie filmiki prezentowane są na antenie.

Inf. Urszula Szczepaniak

REKLAMA
Admin Admin

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

KALENDARZ WYDARZEŃ

26
Niedziela
Maj 2019
Maj
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
12
imieniny:
Eweliny, Jana, Pawła