Zwycięski mecz na szczycie

Siatkówka

Siatkarze Salosu SL potwierdzili dobrą formę, pokonując w meczu na szczycie zespół Orła Osiecza 3:2.

Po dwóch ligowych kolejkach ostrowianie przystępowali do tego meczu z pozycji lidera, ale ekipa Orła Osiecza miała na swoim koncie jeden mecz, wygrany za trzy punkty.

Pierwszy set, wygrany przez ostrowian do 15 zwiastował, że mecz ten może być łatwiejszy niż się wydawało. Goście szybko jednak poprawili grę i w drugim secie doprowadzili do remisu wygrywając do 20. Po trzecim secie zrobiło się dramatycznie, gdyż mimo oporu ostrowian, ekipa Orła ponownie zwyciężyła 5. punktami. W tej sytuacji to gospodarze potrzebowali mobilizacji i sztuka ta im się udała. Czwarty set wyglądał w ich wykonaniu zdecydowanie lepiej i tym razem to oni doprowadzili do wyrównania. W tie break-u siatkarze Salosu potwierdzili swoją wyższość nad rywalami i wygrywając  do 9 podtrzymali miano niepokonanych i zainkasowali 3 punkty meczowe.

Salos SL Ostrów – Reklamowy Gadżet Orzeł Osiecza 3:2 (25:15, 20:25, 20:25, 25:20, 9:13)

Fot: Salos SL