Centra znów zgubiła punkty

Piłkarze Centry bliscy byli drugiej porażki z rzędu z niżej notowanym przeciwnikiem, tym razem LKS-em Gołuchów. Jeden punkt uratował Jakub Michalski zdobywając bramkę na 2:2 w doliczonym czasie gry.

Choć ostrowianie przystąpili do tego meczu w roli faworyta, to jednak goście wyglądali na bardziej zmotywowanych i to oni od pierwszych minut zaczęli szukać okazji do strzelenia gola. Długo nie czekali, bo już w 14 minucie objęli prowadzenie po strzale Marcina Wandzela. Jednobramkowe prowadzenie LKS-u utrzymało się do końca pierwszej połowy.

Po przerwie kibice Centry odetchnęli z ulgą, gdy w 54 minucie do wyrównania doprowadził Jakub Michalski. Zamiast jednak spodziewanej drugiej bramki dla gospodarze, kwadrans później goście znów objęli prowadzenie. Mimo kolejnych prób doprowadzenia do remisu LKS, bronił się mądrze i gdy wydawało się, że gołuchowianie wywiozą z Ostrowa trzy punkty, w doliczonym czasie drugą bramkę zdobył Jakub Michalski.

Centra Ostrów Wielkopolski - LKS Gołuchów 2:2 (0:1)