Porażka Pogoni w Trzemesznie

Piłkarze Pogoni Nowe Skalmierzyce niespodziewanie przegrali 0:3 w Trzemesznie z ekipą Zjednoczonych.

Zjednoczeni Trzemeszno przed 16. kolejką znajdowali się tuż nad strefą spadkową i wydawało się, że piłkarze Pogoni nie będą mieli problemów ze zdobyciem kompletu punktów. Tymczasem całą pierwszą połowę gra Pogoni się nie kleiła i goście nie mogli objąć prowadzenia. Po przerwie było jeszcze gorzej - dwie minuty po wznowieniu gry gospodarze zdobyli bramkę na 1:0 i mimo starań skalmierzyczan skutecznie utrzymywali prowadzenie, by w końcówce zaaplikować jeszcze dwie bramki i zakończyć mecz efektowną wygraną 3:0.

Zjednoczeni Trzemeszno - Pogoń Nowe Skalmierzyce 3:0 (0:0)