AKTUALNOŚCISportPiłka nożnaŻużelKoszykówkaPiłka ręcznaLekkoatletykaTenis stołowySiatkówkaPozostałe sporty

Świąteczna Paczka z OLPNA 2018

Piłka nożna

Stowarzyszenie Ostrowskiej Ligi Piłki Nożnej Amatorskiej "OLPNA" po raz 3. zorganizuje charytatywny turniej piłki nożnej na orliku zamykając rundę jesienną amatorskich rozgrywek Playayrena Ostrów. Celem organizacji turnieju jest zebranie jak największej ilości żywności długoterminowej, którą w ramach wpisowego przynoszą drużyny, zgłoszone do charytatywnego grania.

REKLAMA

Już po raz trzeci mimo iż zbliża się zima, to chęć pomocy najbardziej potrzebującym mieszkańcom Ostrowa Wielkopolskiego jest silniejsza i pokazuje jak bardzo otwarci na pomoc są uczestniczy tego turnieju. W sobotę do rywalizacji sportowej przystąpi 36 zespołów, jest to rekordowa liczba uczestników, w poprzednim roku grały 32 zespoły. 

1 grudnia 2018 roku podczas turnieju na Orliku przy Szkole Podstawowej nr 1 w Ostrowie zbierana będzie żywność długoterminowa, którą będą przynosić zawodnicy, natomiast od godziny 10:30 do 20:00 organizatorzy w godzinach trwania turnieju również chętnie przyjmą dary od osób prywatnych które chcą przyłączyć się do akcji. 

Jak podkreślają organizatorzy, Święta Bożego Narodzenia chcemy aby były w każdym domu i z uśmiechem na twarzy, dlatego te zebrane dary trafią do tych, którzy ich potrzebują i będą mogli przygotować potrawy Wigilijne, dlatego też zachęcamy do uczestnictwa. 

Zbierane dary: Cukier, Mąka, Kasza, Ryż, Makaron, Konserwy w puszkach, olej, słodycze, itp. 

Harmonogram charytatywnego turnieju piłki nożnej 
* Drużyny zostały podzielone na 12 grup po 3 zespoły, do fazy pucharowej turnieju wejdą tylko zwycięzcy grup.
"A"
10.30-10.40    HORTUS TEAM - HARDWARESERWIS
10.42-10.52    WKS WĘGRY - HARDWARESERWIS
10.54-11.04    HORTUS TEAM - WKS WĘGRY
"B"
11.06-11.16    OCTAGON OGRODEX OSTRÓW - FC PRUŚLIN
11.18-11.28    VIP CLUB - FC PRUŚLIN
11.30-11.40    OCTAGON OGRODEX OSTRÓW - VIP CLUB
"C"
11.42-11.52    OMBUD - TOPOLA CITY
11.54-12.04    OZM OUTSIDERS - TOPOLA CITY
12.06-12.16    OMBUD - OZM OUTSIDERS
"D"
12.18-12.28    OBWDRUK - OVB TEAM
12.30-12.40    SAME ASY TEAM - OVB TEAM
12.42-12.52    OBWDRUK - SAME ASY TEAM
"E"
12.54-13.04    FC VENETIA - BETA OSTROWIANKA
13.06-13.16    DEPORTIVO MEDELIN - BETA OSTROWIANKA
13.18-13.28    FC VENETIA - DEPORTIVO MEDELIN
"F"
13.30-13.40    FC SZUWAKS - PHU ELZBYCH
13.42-13.52    MAHLE TEAM OSTRÓW - PHU ELZBYCH
13.54-14.04    FC SZUWAKS - MAHLE TEAM OSTRÓW
"G"
14.06-14.16    ROMDACH PANCERNIK.EU - DELTA TEAM
14.18-14.28    WARYNA STREET - DELTA TEAM
14.30-14.40    ROMDACH PANCERNIK.EU - WARYNA STREET
"H"
14.42-14.52    CREATIV TEAM KROTOSZYN - FUKS GARKI
14.54-15.04    MDM KOMPUTERY AUTOPARTNER - FUKS GARKI
15.06-15.16    CREATIV TEAM KROTOSZYN - MDM KOMPUTERY AUTO PARTNER
"I"
15.18-15.28    ORLIKOWCY FC - ZIELMAXIK
15.30-15.40    FC TRZASKOWNICY - ZIELMAXIK
15.42-15.52    ORLIKOWCY FC - FC TRZASKOWNICY
"J"
15.54-16.04    LKS GORZYCE MAŁE - CNC ARTEGO
16.06-16.16    BUDMAR TEAM - CNC ARTEGO
16.18-16.28    LKS GORZYCE MAŁE - BUDMAR TEAM
"K"
16.30-16.40    FA OSTRÓW WLKP - FC WALKIELONA
16.42-16.52    KLUB ŁYSEGO - FC WALKIELONA
16.54-17.04    FA OSTRÓW WLKP - KLUB ŁYSEGO
"L"
17.06-17.16    WAPNIAKI - FC KOTLETY
17.18-17.28    STELMAX - FC KOTLETY
17.30-17.40    WAPNIAKI - STELMAX

Faza Finałowa Turnieju 
17.42-17.52        A - B
17.54-18.04        C - D
18.06-18.16        E - F
18.18-18.28        G - H
18.30-18.40        I - J 
18.42-18.52        K - L

Mecze Półfinałowe (3) 
18.54-19.04        37 - 38
19.06-19.16        39 - 40
19.18-19.28        41 - 42

Mecze Finałowe
19.30-19.35    
19.40-19.45    
19.50-19.55    
 

REKLAMA
Patryk Płomiński

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

AKTUALNOŚCI

KALENDARZ WYDARZEŃ

15
Sobota
Grudzień 2018
Grudzień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2627282930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
123456
imieniny:
Celiny, Ireneusza, Niny
REKLAMA