AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywka i kulturaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyPrzetargi i komunikatyWybory

Najlepszy prezent na Święta

Miasto

W niecałe 15 dni udało się zebrać kwotę potrzebną na roczne leczenie Katarzyny Tomaszewskiej, chorej na nowotwór. W ciągu tych kilku dni zebrano ponad 238 070 zł, a kwota ta cały czas rośnie To dopiero kropla w morzu potrzeb, jednak zawrotne tempo całej akcji dało nadzieję pani Kasi.

O wstrząsającej historii pani Kasi pisaliśmy już w artykule --> Lek, który może uratować rodzinę. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o sprawie pani Kasi, koniecznie tam zajrzyjcie.

– Odkąd sięgam pamięcią, nigdy nie brakowało mi słów. Wiedziałam, jak się wysłowić, co w danej chwili powiedzieć. Są jednak takie sytuacje w moim życiu, takie momenty, kiedy emocje są zbyt wielkie i nie potrafię opisać ich słowami. Dziś właśnie brakuje mi słów. Nie potrafię wyrazić tego, co czuję - jak bardzo jestem wszystkim wdzięczna za okazaną mi pomoc i dobro – opowiada Katarzyna Tomaszewska.

Pani Kasia jest pod ogromnym wrażeniem tego, jak szybko udało się zebrać potrzebną kwotę. Wielokrotnie dziękowała już, za wpłacone pieniądze, a na jej profilu facebookowym możemy znaleźć wiele ciepłych słów. Trzeba jednak pamiętać, że kwota, którą udało się zebrać, pokryje jedynie roczne leczenie. Potrzebna będzie większa ilość pieniędzy, aby pani Kasia nie musiała martwić się o przyszłość. Jesteśmy jednak pewni, że wszystko potoczy się dobrze, a tempo całej akcji dowodzi, że w przyszłości może być tylko lepiej.

– Nie sposób wymieniać wszystkich osób o dobrym sercu, którzy mi pomogli, gdyż jest Was tak ogromnie wiele. Nie chciałabym nikogo pominąć, dlatego jeszcze raz wszystkim i każdemu z osobna z całego serca bardzo dziękuję za okazaną mi pomoc, oraz za to, że jesteście – kontynuuje pani Kasia.

W całą akcje zaangażowało się wiele osób. Zostało zorganizowanych kilka imprez, podczas których zbierano pieniądze, na lek dla pani Kasi. W niektórych szkołach uczniowie sami z siebie zdecydowali się zorganizować zbiórkę pieniędzy. To wszystko udowadnia, iż w naszym mieście, ale także po za nim możemy spotkać wiele niesamowitych osób, gotowych do pomocy.

Pamiętajmy, iż do tej pory udało się zebrać pieniądze jedynie na pierwszy rok kuracji drogim lekiem. Pani Kasia prawdopodobnie będzie musiała zażywać go przez całe życie. Właśnie dlatego nadal można dokonywać wpłat na stronie www.siepomaga.pl/lek-dla-kasi

REKLAMA
Julia Latajka

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

AKTUALNOŚCI

KALENDARZ WYDARZEŃ

16
Środa
Styczeń 2019
Styczeń
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
123
imieniny:
Mascelego, Walerii, Włodzimierza