AKTUALNOŚCIPowiatGm. Ostrów WlkpGm. RaszkówGm. OdolanówGm. SośnieGm. PrzygodziceGm. SieroszewiceGm. Nowe Skalmierzyce

Nowe Skalmierzyce ćwiczą fitness ze Stowarzyszeniem Eudajmonia

Gm. Nowe Skalmierzyce

60 mieszkanek Gminy i Miasta Nowe Skalmierzyce rozpoczęło udział w projekcie propagującym zdrowy i aktywny tryb życia.

2 lutego hala sportowe przy ul. Mostowej stała się prawdziwą halą fitness! Tego jeszcze w Nowych Skalmierzycach nie było - 60 osób przystąpiło do udziału w projekcie, który rozpoczął się w sobotę i potrwa do końca czerwca tego roku. Na okres wakacji przewidziano przerwę. Natomiast sezon drugi ruszy zaraz po wakacjach. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu według ustalonego harmonogramu.

Ćwiczenia z piłkami i hantlami przypadły uczestnikom do gustu. Po godzinnych ćwiczeniach odbył się wykład dietetyka Anety Falczyńskiej z Poradni Dietetycznej "Szczupłą Być". Uczestniczki zajęć w skupieniu wysłuchały cennych porad, był czas na zadawanie pytań. Po garści informacji na temat zdrowego odżywiania była też okazja do skosztowania zdrowych posiłków z @B'ua Caffe.

To pierwsze z cyklu piętnastu zajęć.

Wydarzenie finansowane jest ze środków z dotacji udzielonej w ramach otwartego konkursu ofert z Urzędu Gminy i Miasta Nowe Skalmierzyce. Podczas zajęć wykorzystywany jest sprzęt sportowy zakupiony przez Urząd Gminy na wyposażenie hali, sprzęt stowarzyszenia zakupiony w ramach dotacji oraz sprzęt nagłaśniający zakupiony z dotacji Fundacji Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości w ramach mikrodotacji z FIO.

Inf. Stowarzyszenie Eudajmonia w Skalmierzycach

REKLAMA
Admin Admin

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

AKTUALNOŚCI

KALENDARZ WYDARZEŃ

19
Piątek
Lipiec 2019
Lipiec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1234
imieniny:
Alfreny, Rufina, Wincentego