AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywka i kulturaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyPrzetargi i komunikatyWybory

Zimowisko w Małem Cichem

Turystyka

W dniach od 19 do 25 stycznia Stowarzyszenie „Ludzie dla Ludzi” było organizatorem zimowiska w miejscowości Małe Ciche koło Zakopanego.

Galeria zdjęć


W zimowisku udział wzięli uczniowie z terenu miasta Ostrowa Wielkopolskiego. Głównym celem wyjazdu była nauka oraz doskonalenie jazdy na nartach. Nad sprawną nauką jazdy na nartach czuwał doświadczony instruktor narciarstwa Kornel Kasprzak oraz wykwalifikowana kadra wychowawców:  Sylwia Larek, Beata Bijoch, Maciej Staszak oraz Marcin Krzyżanowski. Kierownikiem zimowiska był Paweł Staszak, który czuwał nad sprawnym przeprowadzeniem całego wyjazdu. Zajęcia na stoku odbywały się dwa razy dziennie. Dla wytrwałych czekała jeszcze tak zwana „jazda nocna” przy sztucznym oświetleniu. Odbyła się również wycieczka do Zakopanego, gdzie uczestnicy mieli możliwość zwiedzenia Krupówek oraz zakupienia regionalnych pamiątek.

Podczas pobytu w pięknej górskiej okolicy został zorganizowany kulig, a po nim ognisko z pieczeniem kiełbasek. W piątkowy ranek odbył się apel kończący zimowisko. Podsumowano rywalizację narciarską, wręczono dyplomy oraz pamiątkowe gadżety góralskie. Po siedmiu dniach wspaniałej zabawy wszyscy uczestnicy wrócili zadowoleni i szczęśliwi i z niecierpliwością czekają na następne kolonie.

Wyjazd został dofinansowany przez Gminę Miasto Ostrów Wielkopolski.

Inf. B. Biernaczyk /SP 9/

REKLAMA
Admin Admin

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

AKTUALNOŚCI

KALENDARZ WYDARZEŃ

7
Niedziela
Czerwiec 2020
Czerwiec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
12345
imieniny:
Ariadny, Jarosława, Roberta