AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywka i kulturaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyPrzetargi i komunikatyWybory

Spotkanie z Przemkiem Kossakowskim

Rozrywka i kultura

Już 06 lutego, w środę, odbędzie się spotkanie z Przemkiem Kossakowskim, artystą oraz prowadzącym programu „Kossakowski. Szósty zmysł”. Opowie on o swoich licznych zainteresowaniach oraz o samym sobie. 

Przemek Kossakowski urodzony w Częstochowie w 1972 roku, jest postacią medialną, która dość niedawno zdobyła swą popularność. Może wydawać się, że jest to zwyczajny 47-letni mężczyzna, jednak potrafi on zaskoczyć nas swoim nietuzinkowym życiem pełnym pasji i świeżości. 

Zainteresowania Przemka są bardzo rozległe. Jest on wielbicielem między innymi malarstwa flamandzkiego, baletu, boksu, czy też hip hopu made in Poland. Ukoronowaniem jego starań edukacyjnych były studia w Instytucie Plastyki na Wydziale Wychowania Artystycznego WSP. W programie „Kossakowski. Inicjacja” udowodnił, że nie boi się zadań specjalnych, których wymienić by można niezwykle wiele.

Dzięki swej odwadze Przemek Kossakowski został jednym z największych znawców praktyk rozmaitych jasnowidzów, uzdrowicieli i szamanów. Jego program zatytułowany “Kossakowski. Szósty zmysł”, emitowała telewizja TTV.  Jednak nie było tak zawsze. Przemek Kosakowski był do stosunkowo niedawna przede wszystkim zawodowym malarzem, człowiekiem grafiki oraz rysunku. Zdecydował się jednak na przedsięwzięcie, z którego wkrótce zasłynął, zwłaszcza jako osobliwy tester medycyny niekonwencjonalnej, jak również przyjmując inne role, przykładowo bezdomnego lub testera wynalazków jak np. tabletka gwałtu. 

Możemy więc stwierdzić, że Przemek Kossakowski ma za sobą potężną dawkę doświadczeń, osobliwych rytuałów i zjawisk paramedycznych. Za sprawą tego, Kossakowski pokazał telewidzom rozmaitość praktyk dostępnych między innymi za polską wschodnią granicą.

Spotkanie z powodu ogromnego zainteresowania wydarzeniem zostało przeniesione na Dużą Scenę Ostrowskiego Centrum Kultury. Całość rozpocznie się o godz. 18:00. Spotkanie organizowane jest przez Bibliotekę Publiczną im. Stefana Rowińskiego w Ostrowie Wielkopolskim. 

Foto: www.wyborcza.pl

REKLAMA
Julia Latajka

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

AKTUALNOŚCI

KALENDARZ WYDARZEŃ

19
Piątek
Lipiec 2019
Lipiec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1234
imieniny:
Alfreny, Rufina, Wincentego