AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywka i kulturaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyPrzetargi i komunikatyWybory

Rzecznik Praw Obywatelskich odwiedzi Ostrów /aktualizacja/

Miasto

Adam Bodnar – Rzecznik Praw Obywatelskich 13 marca odwiedzi Ostrów Wielkopolski, spotykając się w Forum Synagoga z mieszkańcami miasta.

Spotkanie planowane początkowo na środę 20 lutego, odbędzie się 3 tygodnie później, 13 marca o godzinie 11:30 w Forum Synagoga. Rzecznika Praw Obywatelskich dr Adam Bodnar spotka się z mieszkańcami Ostrowa Wielkopolskiego, a do udziału w spotkaniu organizatorzy zapraszają wszystkich, którzy chcieliby opowiedzieć Rzecznikowi o ważnych problemach, z którymi się zmagają, zwłaszcza o tym, co jest ważne dla regionu, ale też i o rzeczach dobrych, które warto upowszechnić w całym kraju.

Rzecznik praw obywatelskich, Adam Bodnar wychodzi z założenia, że o stanie praw człowieka w Polsce nie można dowiadywać się tylko z pism i publikacji, dlatego też od początku swojej kadencji jeździ po Polsce i spotyka się zarówno z mieszkańcami, jak i przedstawicielami organizacji społecznych.

W pierwszej części spotkania Rzecznik krótko opowie na czym polega jego praca, a następnie odda głos uczestnikom spotkania, wysłuchując i odnotowując wszystkie zgłaszane tematy i problemy.  Dodatkowo zgłaszający mogą liczyć na informację zwrotną, jaki bieg nadano jego sprawie.
Spotkanie jest otwarte i bezpłatne więc wystarczy na nie przyjść. Nie jest wymagane wcześniejsze zgłoszenie udziału. Jednak ułatwia ono organizację i przygotowanie merytoryczne spotkania. Dlatego w imieniu organizatorów zachęcamy do wcześniejszego pisemnego zgłoszenia za pośrednictwem formularza lub maila zagadnień dotyczących naruszania praw człowieka lub lokalnych problemów i spraw.

 

Link do formularza:
www.rpo.gov.pl/formularz/spotkania-w-Wielkopolsce
Kontakt i zgłoszenia:
mailowy: spotkaniaregionalne@brpo.gov.pl
telefoniczny: (22) 55 17 989

REKLAMA
Darek Potasznik

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

AKTUALNOŚCI

KALENDARZ WYDARZEŃ

19
Piątek
Lipiec 2019
Lipiec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1234
imieniny:
Alfreny, Rufina, Wincentego