AKTUALNOŚCIPowiatGm. Ostrów WlkpGm. RaszkówGm. OdolanówGm. SośnieGm. PrzygodziceGm. SieroszewiceGm. Nowe Skalmierzyce

Szlachetne inicjatywy młodych ludzi!

Powiat

„Można nie pomagać, można znaleźć wiele racjonalnych argumentów dla konkretnych przypadków, aby nie pomagać. Ale to nic nie zmieni. Nadal będą głodni, chorzy, cierpiący, potrzebujący. Lepiej zgrzeszyć nadmiarem dobroci i naiwności, niż nadmiarem kalkulacji i nieufności.” (o. Fabian Kaltbach OFM)

Galeria zdjęć


Z okazji zbliżających się Walentynek wolontariat pedagogiczny działający w szkołach Spółdzielni Oświatowej przy ul. Waryńskiego wyszedł z oryginalną iinicjatywą i postanowił wesprzeć podopiecznych ostrowskiego Schroniska dla zwierząt. W tym wyjątkowym dniu możemy przecież nie tylko okazać miłość bliskiej nam osobie, ale również zwierzakom! Uczestnicy wolontariatu za naszym pośrednictwem zwracają się z prośbą o wsparcie tej inicjatywy.

- Zbieramy karmę, koce, miski, smycze i inne potrzebne akcesoria dla naszych czworonożnych przyjaciół, które prosimy dostarczyć do budynku naszej szkoły - mówi jedna z organizatorek akcji.

Finał zbiórki odbędzie się 14 lutego.

Wiemy też, że uczniowie szkoły przy Waryńskiego przygotowują dla mieszkańców miasta jeszcze inną akcję związaną z tym szczególnym dniem, ale na razie nie będziemy zdradzać szczegółów...

Natomiat kolejnym wydarzeniem, którego celem jest wsparcie ostrowskiego Schroniska dla zwierząt będzie 9. edycja turnieju “OLPNA Zwierzakom”. Zmagania zawodników odbędą się w dniach 23-24 lutego w hali sportowej przy ul. Asnyka 26. Szczegóły oraz najświeższe informację o tym wydarzeniu pojawią się na fanpage: Ostrów - Lubimy pomagać oraz OLPNA - Ostrowska Liga Piłki Nożnej Amatorskiej.

Oba wydarzenia cieszą się dużym zainteresowaniem.

W imieniu organizatorów obu przedsięwcięć, zachęcamy do przyłączenia się do pomocy na rzecz Schroniska.

REKLAMA
Gracjan Chmielewski

Udostępnij:


ostrów-lubimy-pomagać

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

AKTUALNOŚCI

KALENDARZ WYDARZEŃ

19
Piątek
Lipiec 2019
Lipiec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1234
imieniny:
Alfreny, Rufina, Wincentego