AKTUALNOŚCIPowiatGm. Ostrów WlkpGm. RaszkówGm. OdolanówGm. SośnieGm. PrzygodziceGm. SieroszewiceGm. Nowe Skalmierzyce

Ryszard Tisch – 30 lat sołtysem

Gm. Raszków

W niedzielę 3 lutego w sali wiejskiej w Głogowie odbyło się jubileuszowe spotkanie z okazji 30-lecia Ryszarda Tischa na stanowisku Sołtysa wsi Głogowa.

REKLAMA

Na zaproszenie Jubilata na imprezie pojawili się przedstawiciele samorządu – Burmistrz Gminy i Miasta Raszków Jacek Bartczak, Przewodniczący Rady Gminy i Miasta Raszków Andrzej Matyba, radni gminni i powiatowi oraz przedstawiciele wszystkich organizacji działających na terenie miejscowości. Nie zabrakło delegacji z rady sołeckiej, PSL, Zespołu Tańca Ludowego Głogowianie, lokalnych OSP i KGW oraz organizacji wędkarskiej. Na początku Ryszard Tisch powitał przybyłych gości i krotko przypomniał losy swojego sołtysowania. Przybyli na uroczystość goście skierowali wiele ciepłych słów.

- Z okazji Jubileuszu 30-lecia pełnienia funkcji Sołtysa w miejscowości Głogowa składam Panu serdeczne podziękowania za wieloletnie poświęcenie na rzecz społeczności lokalnej.  Pana zaangażowanie i trud zaowocował wieloma sukcesami. Praca na rzecz aktywizacji lokalnej społeczności została nagrodzona zaufaniem współmieszkańców i wielkim szacunkiem. Dobre imię, którym się Pan cieszy, poszukiwanie kompromisów oraz mądrych rozwiązań codziennych problemów spowodowało, że funkcję sołtysa sprawuje Pan przez wiele lat. Jest to jedna z najdłuższych kadencji, nie tylko w Gminie i Mieście Raszków, ale także w całym regionie. W dniu jubileuszu życzymy dużo zdrowia, wszelkiej pomyślności oraz dalszej, owocnej pracy na stanowisku Sołtysa  Głogowy - powiedział burmistrz Jacek Bartczak.

Spotkanie w miłej atmosferze upłynęło do godzin wieczornych.

REKLAMA
Admin Admin

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

KALENDARZ WYDARZEŃ

24
Sobota
Sierpień 2019
Sierpień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
imieniny:
Bartosza, Jerzego, Maliny