AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywka i kulturaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyPrzetargi i komunikatyWybory

Dzień Kota – Konkurs!

Kącik Prasowy

Wszystkich kociarzy i kociary po raz kolejny zapraszamy do konkursu kocich piękności z okazji Światowego Dnia Kota. Hasłem tegorocznej edycji będzie „Kot w akcji”.

REKLAMA

Światowy Dzień Kota to święto obchodzone corocznie 17 lutego. Zainicjowane je we Włoszech w 1990 roku, a w Polsce obchodzone jest od roku 2006. Rolą święta jest podkreślenie znaczenia kotów w życiu człowieka, niesienie pomocy wolno żyjącym i bezdomnym zwierzętom, które miały kiedyś dom, ale go straciły, a także uwrażliwienie ludzi na często trudny koci los.

Od roku 2017 Tuba Ostrowa proponuje miłośnikom kotów konkurs, w którym mogą zaprezentować swoje kocie piękności.

W bieżącej edycji prosimy o przesyłanie zdjęć ilustrujących szeroko pojęte hasło „Kot w akcji”. Z wszystkich nadesłanych fotografii stworzymy „Galerię Kocich Piękności 2019”, natomiast uczestnicy konkursu rywalizować będą w dwóch kategoriach. Jury powołane przez Tubę Ostrowa wybierze najładniejsze kocie fotografie, natomiast czytelnicy Tuby przyznają nagrodę publiczności – tutaj decydować będzie liczba polubień, które zbiorą poszczególne fotki.

Zdjęcia, wraz z imieniem kota, należy przesyłać na adres mailowy: kontakt@tubaostrowa.pl lub za pośrednictwem FB Tuby Ostrowa (również w formie komentarza pod postem z informacją o konkursie).

Wszystkie przesyłane zdjęcia będą umieszczane na FB Tuby Ostrowa w albumie „Galeria Kocich Piękności 2019”, gdzie odbywać się będzie głosowanie przez lajkowanie.

Przesyłać zdjęcia oraz głosować można do niedzieli 17 lutego, do północy.  Ogłoszenie wyników nastąpi w środę 20 lutego, a uroczyste wręczenie nagród odbędzie się w piątek 22 lutego w ostrowskiej Mediatece podczas eventu behawioralnego.

Galerię Kocich Piękności oglądać można naszym Facebook'u

W przypadku Nagrody Publiczności zastrzegamy sobie prawo nieuwzględniania w klasyfikacji zdjęć, co do których wystąpi uzasadnione podejrzenie "kupowania lajków".

REKLAMA
Darek Potasznik

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

KALENDARZ WYDARZEŃ

21
Niedziela
Kwiecień 2019
Kwiecień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
12345
imieniny:
Jarosława, Konrada, Selmy