AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywka i kulturaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyPrzetargi i komunikatyWybory

Finał akcji "Każda kobieta jest księżniczką"

Miasto

Dokładnie w Dzień Kobiet, a więc 8 marca odbył się finał akcji "Każda kobieta jest księżniczką" przeprowadzonej przez grupę wolontariatu pedagogicznego „Ostrów- lubimy pomagać”. Akcja ta polegała na zebraniu jak największej ilości słodyczy i ubrań, które zostały dostarczone do Schroniska Samotnych Matek.

Akcja trwała wiele dni przed finałowym zakończeniem, a każdy, kto chciał pomóc zdążył zanieść potrzebne rzeczy do siedziby Bożego Podwórka, gdzie składowano przedmioty. Wśród zebranych darów znalazły się rzeczy takie jak: bilety do kina, kupony na kawę, kosmetyki, vouchery do fryzjera, vouchery na manicure, wejściówki na zajęcia fitness, słodycze, vouchery na zabiegi kosmetyczne oraz wiele więcej.

Poza tym wszyscy wolontariusze wykonali plakat, mający na celu walkę z hejtem i nienawiścią wobec ludzi. Można było je zobaczyć w Parku Miejskim, gdzie wolontariusze zatrzymywali mieszkańców naszego miasta, mówiąc krótki wiersz o miłości. Tym sposobem chcieli wzbudzić w nich refleksje na ten temat.

Chcąc pamiętać o wszystkich, odwiedzili także Urząd Miasta, gdzie obdarowali zarówno Panie, które tam pracują, jak i wszystkie petentki prezentem, który dawniej był bardzo popularny, a mianowicie rajstopami. – Wszystkim przedstawicielkom płci pięknej życzymy zdrowia, szczęścia, uśmiechu na twarzy i samych pięknych chwil w życiu – mówi jedna z wolontariuszek.

REKLAMA
Julia Latajka

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

AKTUALNOŚCI

KALENDARZ WYDARZEŃ

19
Piątek
Lipiec 2019
Lipiec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1234
imieniny:
Alfreny, Rufina, Wincentego