AKTUALNOŚCIPowiatGm. Ostrów WlkpGm. RaszkówGm. OdolanówGm. SośnieGm. PrzygodziceGm. SieroszewiceGm. Nowe Skalmierzyce

Ślub w plenerze? Dlaczego nie!

Powiat

Śluby w plenerze z roku na rok cieszą się rosnącą popularnością wśród młodych par. Mało kto wie, że zlokalizowany pod Ostrowem Pałac Bagatela to jeden z wiodących ośrodków wyspecjalizowanych w organizacji tego typu imprez. Przedstawiciele branży wedding plannerów zjechali z całej Polski by w podostrowskim obiekcie dyskutować o kierunkach rozwoju branży.

Galeria zdjęć


W czwartek 4 kwietnia w Pałacu Bagatela odbyło się spotkanie konsultantów ślubnych z całej Polski poświęcone organizacji ślubów i wesel w plenerze. Gościem specjalnym tego wydarzenia była Kamila Romanow, założycielka agencji Kamila Romanow Weddings, doświadczona organizatorka „ślubów z klasą”, autorka książki „Wasz wymarzony dzień”.

Podczas spotkania przedstawiciele branży wedding plannerów rozmawiali o wyzwaniu, jakim jest organizacja ślubu i wesela w plenerze. Tego rodzaju wesela najczęściej organizowane są w specjalnie przystosowanych do tego miejscach, co wiąże się z dużym wyzwaniem organizacyjnym całego przedsięwzięcia.

O swoich doświadczeniach i najważniejszych aspektach, o których warto pamiętać przy organizacji ślubu w plenerze opowiedziała Katarzyna Potasznik – konsultantka ślubna specjalizująca się w ich organizacji w Pałacu Bagatela, autorka portalu Ślub w plenerze. Uczestniczki spotkania miały okazję zapoznać się z raportem dotyczącym polskiego rynku wesel w plenerze.

- To chyba pierwsze tego typu wydarzenie, kiedy konsultantki ślubne miały okazję spotkać się „w plenerze” i podzielić się swoimi doświadczeniami – mówi K. Potasznik. – Okazało się, że taka formuła jest dużą wartością dodaną dla osób pracujących w tej branży.

Potwierdzają to uczestnicy spotkania podkreślając, że możliwość omówienia codziennych problemów, przedstawienia pomysłów, a przede wszystkim poznania się nawzajem, to bezcenny bagaż, z którym każdy z konsultantów wyjechał z Bagateli.

- Padły już pytania, kiedy odbędzie się następne takie spotkanie – dodaje K. Potasznik – wszystko więc wskazuje na to, że tego typu spotkania na stałe wpiszą się w kalendarz branży wedding plannerskiej.

 

REKLAMA
Darek Potasznik

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

AKTUALNOŚCI

KALENDARZ WYDARZEŃ

19
Piątek
Lipiec 2019
Lipiec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1234
imieniny:
Alfreny, Rufina, Wincentego