AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywka i kulturaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyPrzetargi i komunikatyWybory

W Domu Kombatanta już Wielkanoc

Miasto

Od 11 kwietnia dzięki Zarządowi Ostrowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej mieszkańcy Domu Kombatanta przy ul. Komuny Paryskiej 14 mogą poczuć atmosferę zbliżających się Świąt Wielkanocnych. Brakuje jeszcze w prezencie przysłowiowego „zajączka” o którym marzą mieszkańcy…

W holu głównym budynku stanęła duża konstrukcja w kształcie wielkanocnego jajka, a na niej pozawieszane kolorowe pisanki.

To bez wątpienia miły gest ze strony Zarządu Ostrowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej, tym bardziej, że w budynku tym mieszka sporo osób samotnych, dla których każde okazanie pamięci o nich jest przyjemne.

Od mieszkańców Domu Kombatanta można jednak usłyszeć również także glosy, że być może z okazji zbliżającego się ,,zajączka’’ władze spółdzielni, jako prezent rozpoczęłyby remont posadzek  w piwnicy budynku.

- Posadzka w piwnicy nie jest zabezpieczona przez co brud z niej jest nanoszony na niedawno położone wykładziny na poszczególnych piętrach budynku. A i starsze osoby mogą się potknąć na nierównościach i potem mieć problemy zdrowotne – daje się słyszeć głosy na korytarzowych rozmowach lokatorów budynku.

Życzymy zatem mieszkańcom spełnienia ich marzenia, a władzom OSM – kolejnego miłego gestu.

REKLAMA
Henryk Janusz Olkiewicz

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

AKTUALNOŚCI

KALENDARZ WYDARZEŃ

16
Wtorek
Lipiec 2019
Lipiec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1234
imieniny:
Eustachego, Mariki, Mirelli