Centra na remis

Cenny 1 punkt zdobyli piłkarze Centry na boisku wicelidera – Lubuszanina Trzcianka po remisie 0:0.

Piłkarze Centry po trzech porażkach z rzędu, jechali do Trzcianki „z duszą na ramieniu”. Ale i niedawny lider w ostatnich meczach pogubił punkty tracąc fotel lidera i mocno ograniczając swoje szanse walki o awans. Dla obu drużyn było to zatem ważne spotkanie.

Już pierwsze minuty pokazały, że spotkali się goni siebie rywale. Oba zespoły grały uważnie w obronie, koncentrując się na tym by nie stracić bramki i raz po raz szukając szansy na zdobycie gola. W pierwszej połowie dwukrotnie groźne akcje przeprowadzili gospodarze. W drugiej połowie trenerzy obu drużyn kolejno przeprowadzali zmiany, ale nie wpłynęło to na obraz gry. W końcówce meczu Centra przeprowadziła dwie akcje, które mogły przechylić szalę meczu na korzyść ostrowian, ale i tym razem gospodarze zachowali czyste konto.

Oba zespoły opuszczały boisko z niedosytem – Centra z powodu wspomnianych okazji bramkowych w ostatnich minutach, Lubuszanin z powodu kolejnych straconych punktów, które mogą definitywnie pozbawić ich szans walki o awans.

Lubuszanin Trzcianka – Centra Ostrów 0:0