AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywka i kulturaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyPrzetargi i komunikatyWybory

Zostań Aniołem Stróżem!

Miasto

Każdy z nas może zostać Aniołem Stróżem dziecka z oddziału onkologicznego. Lęk, ból i niepewność, to wszystko towarzyszy dziecku i jego rodzinie podczas choroby. Akcja „Wylosuj Anioła” to inicjatywa pisania kartek dla dzieci, która ma na celu wsparcie dziecka podczas leczenia.

REKLAMA

Ostrowska kawiarnia Rodzinka Cafe zaprasza wszystkie osoby dobrego serca, aby wspólnie dołączyć do akcji „Wylosuj Anioła” i stworzyć kartki wsparcia dla małych pacjentów oddziałów onkologicznych. Kawiarnia oferuje przestrzeń, pomoc w pracach twórczych oraz dostarczenie gotowych kartek pod właściwy adres.

13 września odbędzie się wspólne przygotowywanie kartek, które będzie można wypisywać w Rodzinka Cafe do 16 września. Należy określić czy przygotowywana przez nas kartka ma być dla chłopca lub dziewczynki, a następnie napisać kilka ciepłych słów wsparcia i życzenia zdrowia dla dziecka cierpiącego na chorobę nowotworową.

Kartka powinna być pozytywna, zachęcać i dawać siłę do walki. Można napisać kilka słów o sobie, co Anioł lubi, co warto zobaczyć i podać swój kontakt (może dziecko lub jego rodzic będą chcieli się skontaktować). Następnie kartki należy wysłać (tym zajmie się Rodzinka Cafe) na adres: Grupa Rodziców „Gdy Liczy się Czas” ul. Nowy Świat 30a/6 20-418 Lublin. Więcej informacji dotyczących akcji można znaleźć TUTAJ

Chore dzieci będą losować kartki. Organizatorzy akcji proszą, aby modlić się za to dziecko, które wylosuje naszą kartkę. To modlitwa anonimowa, ale może dziecko odezwie się i wtedy modlitwa może stać się już konkretna, za konkretne dziecko. 

 

REKLAMA
Admin Admin

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

KALENDARZ WYDARZEŃ

23
Czwartek
Maj 2019
Maj
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
12
imieniny:
Leoncjusza, Michała, Renaty