AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywka i kulturaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyPrzetargi i komunikatyWybory

Warsztaty kreatywne dla przedszkolaków w SP 9

Nauka

2 i 9 marca w Szkole Podstawowej nr 9 w Ostrowie Wielkopolskim odbyły się warsztaty kreatywne dla przyszłych pierwszoklasistów. W tych dniach przedszkolacy po raz kolejny odwiedzili szkołę i z ogromnym zaangażowaniem wzięli udział w zaplanowanych zajęciach.

Działania podzielono na trzy obszary. Pierwsze zadanie polegało na wykonaniu pracy plastyczno – technicznej. Uczestnicy składali i lepili postać zajączka z przygotowanych elementów. Następnie wzięli udział w zajęciach muzyczno - ruchowych, podczas których uczyli się słów i melodii piosenki o zbliżającej się porze roku - wiośnie. Dużym zainteresowaniem cieszyły się również  gry i zabawy edukacyjne z wykorzystaniem tablicy interaktywnej. Spotkania przebiegały w miłej i serdecznej atmosferze. Na zakończenie dzieci otrzymały upominki – soczki i kolorowanki.

Warsztaty kreatywne w ostrowskiej „dziewiątce” cieszą się dużym zainteresowaniem. Spotkania odbywają się w każdy czwartek marca. Cykl zajęć dla przyszłych uczniów ma na celu pomoc w adaptacji dzieci w nowym środowisku, jakim jest szkoła. Z pewnością we wrześniu dzieci bez żadnych obaw i z uśmiechem na twarzach przekroczą próg szkoły, którą zdążą już bardzo dobrze poznać.

Szkoła Podstawowa nr 9 serdecznie zaprasza przedszkolaków na kolejne zajęcia, które odbędą się już w najbliższy czwartek. 

 

Inf. Agnieszka Resler SP 9

REKLAMA
Admin Admin

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

AKTUALNOŚCI

KALENDARZ WYDARZEŃ

30
Sobota
Maj 2020
Maj
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
27282930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
imieniny:
Ferdynanda, Gryzeldy, Zyndrama