AKTUALNOŚCINa SygnalePolicjaStraż PożarnaZdrowieStraż Miejska

„Nasze podwórko” z Bzikiem /foto/

Straż Pożarna

Zabawa, przyjaźń, szacunek do drugiej osoby i dobre zachowanie to główne cechy wesołego podwórka, które przedstawił kabaret Bzik, podczas spektaklu edukacyjnego wystawionego 19 kwietnia w sali Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Raszkowie.

Galeria zdjęć


Tym razem podczas przedstawienia „Nasze podwórko” Bzik prowadzi potajemne śledztwo w sprawie wybitej szyby w mieszkaniu doktora. Na trop „złoczyńcy”, dzieci nakierowały inicjały T.S. na zgubionych rzeczach. Czyżby to Tola Sadowska, a nie Bzik? Przecież Tola przygotowuje się do meczu w siatkówkę, zachęca dzieci do aktywnego wypoczynku i zawsze jest grzeczna. Chociaż śledztwo w sprawie wybitej szyby doktora cięgle trwa, Bzik cieszy się z podwórkowych rozgrywek i wpada na genialny pomysł jak dopingować drużynę Toli podczas meczu. Prosi o pomoc widownię - zaczyna się zabawa...

 

Dzieci z zaciekawieniem oglądały przygody Bzika i Toli. Młodzi widzowie dowiedzieli się, jak należy zachowywać się na podwórku. Podczas przedstawienia nie zabrakło konkursów dla dzieci oraz piosenek i zabaw ruchowych odpowiednio dobranych do tematyki przedstawienia.

 

Spektakl obejrzeli mali widzowie z Zespołu Szkół w Korytach oraz wierni fani kabaretu, czyli „Smerfy” z Raszkowa i Przybysławic.

 

Inf. Katarzyna Spiżak

Admin Admin

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

AKTUALNOŚCI

KALENDARZ WYDARZEŃ

22
Poniedziałek
Październik 2018
Październik
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1234
imieniny:
Haliszki, Lody, Przybysłwa