Końskie pokonane po raz drugi

Piłka ręczna

Po raz drugi w tym sezonie szczypiorniści KPR Ostrovii pokonali KSSPR Końskie, tym razem wygrywając we własnej hali 32:28.

Po dość udanym pierwszym kwadransie ostrowian, z czasem goście zaczęli odrabiać straty i udało im się doprowadzić do remisu 15:15, którym zakończyła się pierwsza połowa.

Przez większość drugiej połowy oba zespoły toczyły w miarę wyrównany bój, ale ostatnie dziesięć minut należało do opdopiecznych trenera Kotlińskiego, którzy uzyskali 4-bramkową przewagę i utrzymali ją do końca meczu.

KPR Ostrovia - KSSPR Końskie 32:28 (15:15)

Ostrovia: Tomasz Piskorski, Dawid Glabik - Tomasz Klara 1, Mariusz Kuśmierczyk 3, Dawid Stempniak 1, Patryk Marciniak 6, Erwin Stachowski 3, Mateusz Wojciechowski 2, Patryk Staniek 4, Jakub Tomczak 3, Mikołaj Przybylski, Damian Krzywda 7, Grzegorz Salamon 2, Artur Brychcy