AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywka i kulturaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyPrzetargi i komunikatyWybory

Regionalne Targi Biznesu i Przedsiębiorczości już 24 maja!

Miasto

Piąta edycja Regionalnych Targów Biznesu i Przedsiębiorczości odbędzie się w czwartek  24 maja w Zespole Szkół Ekonomicznych.

Na konferencji prasowej zorganizowanej w ZSE przedstawiono szczegóły tegorocznej imprezy. Targi, na których zaprezentują się lokalni przedsiębiorcy odbywać się na terenie szkoły 24 maja w godzinach od 12:00 do 16:00. Ich uczestnicy, oprócz możliwości zapoznania się z ofertą wystawców, będą mogli wziąć udział w serii warsztatów, prezentacji, skorzystać z porad ekspertów i nawiązać nowe kontakty biznesowe.

Jak podkreślił starosta Paweł Rajski – wychodząc naprzeciw oczekiwaniom lokalnych przedsiębiorców, podczas Targów będą oni mieli okazję spotkać się z uczniami ostrowskich szkół zawodowych, dla których z kolei udział w Targach będzie okazją do poznania przyszłych pracodawców.

Oprócz odwiedzenia stoisk poszczególnych firm, młodzi ludzie będą mieli również okazję uczestniczyć w wartościowych zajęciach ułatwiających poruszanie się na rynku pracy, ważne jednak by do udziału w poszczególnych warsztatach zgłosić się najpóźniej na 2 dni przed imprezą (szczegóły na plakacie poniżej).

Dyrektor ZSE Beata Matuszczak przypomniała, że wzorem lat ubiegłych imprezę poprzedzi wydarzenie rekreacyjno-sportowe „Ostrów Business Run” – bieg na dystansie 5,8 km organizowany wokół jeziora na Piaskach w najbliższą sobotę 19 maja. Zapisy do udziału w biegu wydłużono do 18 maja, a można ich dokonywać TUTAJ.

Ciekawą atrakcję dla odwiedzających Targi przygotowało Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego.

- Przygotowaliśmy „grę targową”, która ma aktywizować uczestników do odwiedzania poszczególnych stoisk – mówi dyrektor CWRKDiZ Magdalena Sekura-Nowicka –  w ramach tej gry po wykonaniu określonych zadań uczestnicy otrzymywać będą punkty uprawniające do odbioru nagrody. 40 osób, które jako pierwsze dostarczą nam wypełnione plansze do gry otrzymają zestaw upominków ze smartwatch-ami.

Dla przedsiębiorców prestiżowym wydarzeniem będzie przyznanie tytułu „Orła Biznesu Powiatu Ostrowskiego”. Kapituła wytypowała 5 firm, z których jedna otrzyma tytuł i statuetkę „Orła Biznesu”.

W imieniu organizatorów zapraszamy do odwiedzenia Targów nie tylko młodych ludzi, ale również pozostałych mieszkańców Ostrowa i okolic, którzy chcieliby się zapoznać z ofertą pracy lokalnych przedsiębiorstw.

Admin Admin

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

AKTUALNOŚCI

KALENDARZ WYDARZEŃ

22
Poniedziałek
Październik 2018
Październik
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1234
imieniny:
Haliszki, Lody, Przybysłwa