Prezes PSL zaprasza do Wysocka

Wybory

W czwartek 11 lipca w Wysocku Wielkim odbędzie się spotkanie władz Polskiego Stronnictwa Ludowego z mieszkańcami gminy i powiatu ostrowskiego.

Prezes Polskiego Stronnictwa Ludowego Władysław Kosiniak-Kamysz odwiedzi w czwartek 11 lipca Ostrów Wielkopolski i Wysocko Wielkie wespół z przedstawicielami najwyższych władz partii: Prezesem Zarządu Wojewódzkiego PSL Województwa Wielkopolskiego Andrzejem Grzybem, poseł na Sejm RP Piotrem Walkowskim oraz wicemarszałkiem Województwa Wielkopolskiego Krzysztofem Grabowskim.

Wizyta w Ostrowie związana będzie z otwarciem Biura Poselskiego przy ul. Wrocławskie 18 „świeżo upieczonego” posła na Sejm RP – Piotra Walkowskiego, które zaplanowano na godzinę 13:00. O godzinie 14 w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Wysocku Wielkim odbędzie się spotkanie władz PSL-u z mieszkańcami gminy i powiatu ostrowskiego.

Tego samego dnia delegacja uda się do Torzeńca w powiecie ostrzeszowskim, gdzie nastąpi złożenie kwiatów w miejscu pamięci ofiar pacyfikacji Wsi Torzeniec (pomnik i tablica pamiątkowa), w związku z upamiętnieniem Dnia Walki i Męczeństwa Wsi Polskiej.

Darek Potasznik

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz