Przewodniczący Rady Powiatu z poparciem dla Łukasza Mikołajczyka

Wybory

Przewodniczący Rady Powiatu Ostrowskiego Piotr Walkowski z PSL udzielił poparcia kandydującemu do Senatu Łukaszowi Mikołajczykowi z PiS.

Na konferencji prasowej, która odbyła się we wtorek 17 września wystąpili Łukasz Mikołajczyk i Piotr Walkowski jr. Przewodniczący Rady Powiatu podziękował aktualnemu senatorowi podejmowanych przez niego działań i życzył mu wyboru na kolejną kadencję.

- Jest mi niezmiernie miło, że staję w tym miejscu  – mówił Piotr Walkowski jr. – Mimo, że różnimy się poglądami politycznymi, to nie powinno to mieć wpływu na mieszkańców naszego powiatu. Chciałbym pogratulować panu senatorowi jego osiągnięć i życzyć aby nadal był naszym człowiekiem w senacie w kolejnej kadencji.

Senator Łukasz Mikołajczyk przypomniał inwestycje powiatowe realizowane w minionych latach przy wsparciu państwowych środków, dziękując P. Walkowskiemu za okazane poparcie.

- Jest mi niezmiernie miło, że spotyka mnie takie wyróżnienie – mówił Ł. Mikołajczyk. – Dziękuję, że włodarze, samorządowcy i radni doceniają osiągnięcia mijającej kadencji. Cieszę się, że moja praca jest zauważana w powiecie ostrowskim i bardzo serdecznie dziękuję panu przewodniczącemu.

Przewodniczący Walkowski dopytywany, czy jego wystąpienie oznacza poparcie Łukasza Mikołajczyka przez PSL odpowiedział, że to pytanie należy skierować do lokalnych struktur PSL, on zaś wypowiada się w imieniu własnym jako radny.

Admin Admin

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


REKLAMA

FB FANPAGE

KALENDARZ WYDARZEŃ

24
Poniedziałek
Luty 2020
Luty
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2728293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
1
imieniny:
Boguty, Bogusza, Macieja