Swój lokal wyborczy znajdziesz na e-mapa

Wybory

W systemie e-mapa.pl mieszkańcy Ostrowa mogą znaleźć wszystkie lokale wyborcze oraz obwody głosowania w nadchodzących Wyborach Parlamentarnych.

Co prawda władze miasta starają się by nie prowadzać zbyt wielu zmian w obwodach głosowania i usytuowaniu lokali wyborczych, to jednak zdarza się czasami, że wyborcy trafiają nie do tego lokalu co trzeba. Aby uniknąć tego typu sytuacji można w łatwy sposób sprawdzić gdzie znaleźć swój lokal wyborczy w serwisie e-mapa.pl

W serwisie tym na mapie Ostrowa Wielkopolskiego znajdziemy granice 36 obwodów głosowania oraz oznaczone ikonkami lokale wyborcze. Ponieważ nie wszystkie lokale znajdują się w obrębie danego obwodu, łatwo możemy odnaleźć swój lokal klikając w ikonkę lokali w sąsiednich obwodach. Otworzy się wówczas okienko z dokładnym opisem lokalu.

I tak np. mieszkańcy z obwodu nr 27 znajdą swój lokal w Przedszkolu nr 2 znajdującym się w obwodzie nr 28, a mieszkańcy obwodów 29 i 32 w Szkole Podstawowej nr 7.

Mimo iż wydaje się to nieco skomplikowane, w praktyce dużo łatwiej poklikać lokale na mapie, niż szukać tego właściwego w dniu wyborów.

Serwis zawiera też wiele innych funkcjonalności, a sprawdzić je można klikają na: http://mostrowwielkopolski.e-mapa.net

Darek Potasznik

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz